Kırlangıç Bayraklar

Kırlangıç bayraklar genellikle dikey olarak kullanılan bayraklardır. Bu bayrakların kenarı kırlangıç kuşunun kanadını andırdığından dolayı, kırlangıç bayraklar olarak tanımlanırlar. Bir diğer ifade ile de bu bayrakların ucu ters “V” harfini andırırlar. Fakat her ne kadar kırlangıç bayraklar olarak tanımlansalarda, isteğe göre düz “V” harfini andıran kenarlarda da imal edilebilmektedirler.

Kırlangıç bayrak modelleri genellikle iç mekanda kullanılan bayraklardır. Çeşitli konferanslarda, tanıtımlarda, etkinliklerde daha sık kullanılırlar.

Kırlangıç bayraklar daha çok kurumsal müşterilerimiz işletmelerini ya da çeşitli oluşumlarını temsil eden özel bir görselin basıldığı kırlangıç bayrak modelini de talep edebilmektedirler. Bununla birlikte Türk bayrağı olarak talep edilmektedir.

Kırlangıç Bayraklar Özellikleri Nedir?

Kırlangıç bayraklar, talebinize ve kullanım alanınıza göre farklı ebatlarda imal edilebilmektedirler. Öte yandan yine farklı kumaş seçenekleri bulunmakta ve bu kumaş seçenekleri arasında da kullanım alanınız doğrultusunda en uygun olanını tercih edebilmektesiniz.

Kırlangıç bayrak modellerinin imalatında genel olarak saten kumaş kullanılır. Sizlere canlı renklere sahip ve uzun süreli kullanımda dahi deformasyona uğramayacak bayrak modellerini imal etmekteyiz. Bu sayede çeşitli dış koşullara karşı dayanıklılık gösteren bayrağınızın renkleri solmaz, görsel olarak da zarara uğramaz. Uzun yıllar dayanıklıdır.

Kırlangıç Bayraklar Nerelerde Kullanılır?

Kırlangıç bayrak modellerimiz daha çok kurumsal müşterilerimiz tarafından talep edilen modellerdir. Çünkü bir işletmeyi ya da eş değer oluşumu çeşitli alanlarda başarılı bir şekilde temsil edebilmek, kırlangıç bayrak ile mümkün olmaktadır.
İşletmeler, bayrak üzerine basılan logoları sayesinde çevreye başarılı bir şekilde sunum yapabilirler, marka değerlerini ifade edebilir ve hatta tanıtım çalışması da yürütebilirler. Bu açıdan değerlendirildiğinde pek çok şekilde kullanıma uygun olduğunu söyleyebiliriz. Profesyonel tanıtım ve sponsorlukların yanı sıra, çeşitli özel etkinliklerde de kırlangıç bayrak modelleri hem iç hem de dış mekan için uygun bayrak modelleri olma özelliğindedir.
Daha önce de değindiğimiz üzere; kırlangıç bayrak modelleri her türlü hava koşullarına dayanıklılık gösteren bir kumaştan imal edilirler. Bu sayede de sizi asla yarı yolda bırakmazlar. Uzun yıllar kullanıma uygundur.

Kırlangıç Bayrak İmalatı

Kırlangıç bayrak taleplerinizi en iyi bir şekilde karşılamaktayız. Sahip olduğumuz yeni model ekipmanlarımız ile üstün baskı kalitesi ile kırlangıç bayraklarınızı imal ediyoruz. Firmamız ile iletişime geçerek kırlangıç Türk bayrağı talebinde bulunabileceğiniz gibi özel bir görsel (logo) için de kırlangıç bayrağı talebinde bulunabilirsiniz. Özel bir görsel için kırlangıç bayrağı talebinde bulunurken, bayrak üzerinde kullanılacak olan görseli dijital ortamda bizlere ulaştırmanız yeterli olacaktır.

Kırlangıç Bayrak Ölçüleri

Başlıca ebat seçenekleri olarak; 30×100 cm, 40×120 cm, 40×150 cm, 50×100 cm, 50×150 cm, 50×200 cm, 60×100 cm, 60×120 cm, 60×150 cm, 60×200 cm, 65×180 cm, 70×200 cm, 75×150 cm, 75×200 cm, 80×200 cm, 80×250 cm, 100×200 cm, 100×250 cm, 100×300 cm, 150×300 cm, 100×400 cm, 150×450 cm, 150×500 cm ebatlarını sıralandırabiliriz.
Bu ölçülerin dışında da sizlerin belirleyeceği ölçülerde de üretim yapılabilmektedir. Kullanım alanınız doğrultusunda en uygun olanını tercih edebilir veya sizin talep etmiş olduğunuz ebatlarda sipariş verebilirsiniz.

Kırlangıç Türk Bayrağı Ölçüleri

Kırlangıç Türk Bayraklarında ölçüler kanunla belirlenmiştir. En ne ise boy enin dört katıdır.
Kırlangıç Türk Bayraklarında başlıca ebat seçenekleri olarak; 50×200 cm, 75×300 cm, 100×400 cm, 150×600 cm, 200×800 cm, 250×1000 cm, 300×1200 cm, 400×1600 cm, 500×2000 cm olarak sıralandırabiliriz.

Kırlangıç Bayrak Fiyatları

Firmamız kalite ve memnuniyeti ön planda tutmaktadır. İşte bu nedenle kaliteli üretim gerçekleştirirken, fiyatlar konusunda olabilecek en makul fiyat tekliflerini sizlere sunarak memnuniyetinizi kazanmaktadır. Bu bağlamda ihtiyaç duyduğunuz kırlangıç bayrak modeli için sizlere uygun fiyat teklifi sunabilmemiz için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Türkiye’nin Her Yerine Kırlangıç Bayrak Satışı Yapıyoruz

Türkiye’nin her yerine kırlangıç bayrak siparişlerini teslim etmekteyiz. Bizlerle iletişime geçtiğinizde aynı zamanda teslimat adresini de belirtmeniz yeterli olacaktır. Bu sayede imalatı gerçekleştirilmiş olan kırlangıç bayrak modelleriniz, belirlenmiş olan teslimat tarihinde adresinize kadar ulaştırılmış olacaktır.
Firmamız teslimat konusunda oldukça hassas davranmakta ve siz değerli müşterilerimizin beklentilerini karşılamak adına her daim erken teslimat gerçekleştirmektedir. Dolayısıyla da firmamıza “zamanında teslimat” konusunda her daim güvenebilirsiniz.

Konuşmayı başlat
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?