Flama

Flama çeşitleri kamu kurum kuruluşları, özel kuruluşlar başta olmak üzere bireysel müşterilerimizin en çok tercih ettiği bir bayrak türüdür. Başlıca kullanım alanlarıni; toplantılar, seminerler, fuarlar, festivaller, mağaza açılışları, showroomlar, çeşitli etkinlikler olarak sıralandırabiliriz.

Flama Çeşitleri Nelerdir?

Flama çeşitlerini sıralayacak olursak; kırlangıç, dizili, saçaklı’dır.

Kırlangıç bayrak modelleri düz kesim, kırlangıç kesim ve kama kesim olmak üzere 3 farklı kesim şekli mevcut olup, isteğe bağlı olarak çeşitli ebatlarda üretimi mümkündür. Sizler için başlıca en çok tercih edilen ölçüleri 40×100 cm, 50×100 cm, 50×150 cm, 50×200 cm. 75×200 cm, 75×250 cm, 75×300 cm, 100×300 cm ve 150×400 cm olarak sıralandırabiliriz. Bayrakların üst kısmında borusu, ipi ve tapası takılı olarak müşterilerimize teslim edilmektedir.

Dizili flamalar; genellikle üçgen ve dikdörtgen şeklinde üretimi yapılmaktadır. Açılış, organizasyonlar gibi birçok alanda kullanılan bu bayrak türünün en çok tercih edilen ölçüleri 20×30 cm, 30×45 cm ve 50×75 cm’dir.

Saçaklı takdim bayrakları; üçgen model, dikdörtgen model ve beşgen model olarak yapılabilmektedir. İsteğe bağlı olarak her ölçüde yapılan bu bayrak türünün en çok tercih edilen ölçüleri ise 15×22,5 cm, 17×25 cm, 18×28 cm, 20×30 cm, 25×35 cm’dir. Genellikle bayrak kenarlarına saçak (püskül) uygulanmaktadır fakat isteğe bağlı olarak saçaksız olarak da yapılabilmektedir.

Flama İmalatı

Flama imalatı süreci; deneyim ve bilgi birikimi gerektiren bir konudur. Elka Bayrak olarak kurulduğumuz günden bugüne kadar gerek imalat tesisimize yapmış olduğumuz yatırımlar gerekse de birlikte çalıştığımız konusunda uzman çalışma arkadaşlarımız ile bu deneyim ve birikime sahip bir firmayız.
Birlikte çalıştığımız gerek kurumsal gerekse de bireysel müşterilerimizde aldığımız olumlu geri bildirimler ile işimizi daha da ileri götürmeye kararlı ve azimliyiz. Sizlerde konusunda profesyonel bir firmaya bayrak imalatı yaptırmak istiyorsanız, iletişim sayfamızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Fiyatları Nelerdir?

Üretimini yapmış olduğumuz tüm bayrak ve flama çeşitlerinde fiyatlar değişiklik göstermektedir. Fiyatları değişkenlik göstermesinin nedenlerini; seçilecek olan bayrak modeli, ölçüsü, kumaş cinsi ve adet sayısı olarak sıralandırabiliriz.
Sizlerde gerek firmanız gerekse de bireysel kullanımınız için yaptırmayı düşündüğünüz flama modeli için firmamız ile iletişime geçip, sizler için sunacağımız çözümler ve uygun fiyat teklifimizden yararlanabilirsiniz.

Konuşmayı başlat
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?