Bayrak Flama

Bayrak flama çeşitleri gerek kurumsal gerekse de özel kuruluşlar için markalarının güvenilir olduğunu göstermek, marka bilinirliğini arttırmak ve reklamlarını yapmaları açısından önemli bir reklam ve tanıtım aracıdır.

En çok tercih edilen bayrak çeşitlerini sayacak olursak; Türk Bayrakları, Atatürk Posterleri, Gönder Bayrakları, Masa Bayrakları, Makam Bayrakları, Kırlangıç Bayraklar ve Takdim Flamalarıdır.

Bayrak Flama Tercihini Nasıl Yaparım?

Bayrak ihtiyacınız var ve daha önce hiç yaptırmadığınız için nasıl yaptıracağınızı mı? Hangi firma ile çalışırsanız daha kaliteli bir ürün sahibi olabilirsiniz? Bayrak imalatında birçok kumaş kalitesi olduğundan, sizin ürününüzün kalitesi nasıl olacak? Baskı yapılacak olan görselin renkleri canlı mı olacak? En kaliteli ürün en uygun fiyata nasıl yaptırabilirim?

Her zaman bayrak yaptırmadığınız için konu hakkında herhangi bir bilginiz olmayabilir ve belli başlı çekinceleriniz bulunabilir. Bu çekincelerinizi gidermek ve seçiminizde sizler için yardımcı olabileceğini düşündüğümüz birkaç konuya değinmek istedik.

İlk önce piyasa genelinde birçok bayrak flama imalatı yapan firma bulunmaktadır. Bunların bir kısmının kendi imalat tesisi bulunmasına karşılık bir kısmının ise imalat tesisi bulunmayıp sadece aracı olmaktadırlar, peki bunu nasıl bileceğiniz demenizi duyar gibiyiz. Bu yüzden internet üzerinden her firmaya sipariş vermemelisiniz! Şimdi aklınızın biraz daha karıştığının farkındayız 🙂 Mümkün ise sipariş vermeyi düşündüğünüz firmayı telefon ile arayıp kendilerine kullandıkları malzemelerin kalitesini, yaptırmak istediğiniz ürün çeşidi için daha önce çalışma yapıp yapmadıklarını; yaptılar ise, bunun ellerinde fotoğrafları mevcut ise size göndermelerini ve daha önce çalışmış oldukları firmaların referanslarını istemelisiniz.

Kuruluşumuzdan günümüze kadar müşteri memnuniyetini en ön planda tutan firmamız, müşterilerimize teslim ettiğimiz bayrakların sipariş adedine bakmadan üretim aşamasında kullandığımız malzeme ve baskı kalitesinden asla ödün vermemiştir. Çünkü sipariş bir işi ne kadar kaliteli ve uygun fiyata yaparsak, işimizin kalitesinin daha çok müşteri getireceğinin farkındayız.

Elka Bayrak olarak talep etmiş olduğunuz her çeşit bayrak flama siparişlerinizi en kısa sürede sorunsuz bir şekilde ve beklentileriniz çok üzerinde imalatını gerçekleştirip, sizlere gönderiyoruz.

Yaptırmayı düşündüğünüz ürünler ile ilgili cazip fiyat teklifimizi sizlere sunabilmemiz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Konuşmayı başlat
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?