Takdim Bayrağı

Takdim bayrağı, spor kulüpleri başta olmak üzere çeşitli dernekler, federasyonlar gibi birçok kurum ve kuruluş tercih ettiği bir bayrak türüdür. Özellikle rotary kulüpleri, rotaract kulüpleri, lions kulüpleri tarafından tercih edilmektedirler. Bu bayrak çeşidine piyasa genelinde saçaklı flama, saçaklı bayrak, anı bayrağı, hatıra bayrağı olarak da isimler verilmektedir.

Takdim Bayrağı Nasıl Yapılır

Takdim bayrakları kullanım açısından diğer bayraklara oranla biraz daha göz önünde bulunduğundan özellikle baskısına büyük bir özen gösterilmesi gereken bir bayrak türüdür.

İlk olarak bayrak üzerine istenilen logo veya görsel bilgisayar yardımı ile dijital ortama aktarılır ve gerekli renk ayarlamaları yapılmaktadır.

Takdim bayraklarında kullanılan kumaş türü satendir. Ön ve arka iki yüzüne ayrı ayrı baskı yapılan saten kumaş, sıcak kesim yardımı ile birleştirilir. Bayrağın her iki yönüne aynı baskı yapılabildiği gibi isteğe bağlı olarak da ön ve arka yüzleri farklı görselde uygulanabilmektedir.

Baskısı yapılıp ve birleştirilen bayrakların içerisine özel bir kağıt malzeme uygulanmaktadır. Bunun nedeni her iki yüzdeki baskının birbiri arkasından görünmemesi ve bayrağı daha dik tutması içindir.

Yapım aşamasındaki en son süreç ise dikiştir. Burada bayrağımızın üst kısmında yer alan beyaz renkli grogren (uçkurluk) ve isteğe bağlı olarak saçak dikilmektedir.

Takdim Bayrağının Ölçüleri

Takdim bayrağının standart bir ölçüsü bulunmamaktadır. Kullanıcının istediği ölçüye göre imal edilirler, fakat en çok tercih edilecek olan ölçüler15x22,5 cm, 17×25 cm, 18×28 cm, 20×30 cm, 25×35 cm’dir. Bu ölçülerin dışında da sizlerin tercih edebileceği ölçülerde de imalat imkanımız mevcuttur.

Takdim Flamasının Fiyatları

Takdim flamasının fiyatlarını etkileyen belli başlı etkenler bulunmaktadır. Bunları sıralandıracak olursak; sipariş edeceğiniz flamanın adedi, modeli, ölçüsü, saçaklı veya saçaksız olmasıdır. Takdim bayraklarında sipariş sayınız ne kadar yüksek olursa ürünlerin birim fiyatı bir o kadar azalacaktır.
Firmamız ile iletişim bölümünde yer alan telefon numaralarından ulaşabilir ve istediğiniz ölçülerde yaptırmak istediğiniz takdim bayrağı için bizim ile görüşebilir ve size uygun fiyat tekliflerimizden yararlanabilirsiniz. Bayrak imalatında uzman arkadaşlarımız her konuda sizlere her konuda yardımcı olacaklardır.

Konuşmayı başlat
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?