Masa Bayrağı Ölçüleri

Masa bayrağı ölçüleri, en çok tercih edilen ebatlar 15×22,5 cm, 8×30 cm, 8,5×25 cm ve 10×30 cm’dir. Çift kat saten kumaş üzerine dijital baskı tekniği kullanılarak canlı renkler ile üretilen masa bayraklarının kenarlarına sıcak kesim uygulanmaktadır.

Masa bayrakları göz önünde bulunduğundan renklerin canlı ve göz alıcı olması en önemli unsurladan biri olmaktadır.

Masa bayrakları göz önünde bulunduğundan dolayı baskı kalitesi çok önemlidir. Bu bağlamda kurulduğu günden bu zamana kadar teknoloji yakından takip ederek, makine parkurunu sürekli yenileyen firmamıza güvenebilirsiniz.

Daha çok iç mekan ortamlarda kullanımı tercih edilen bu bayrak modeli, kamu kurum ve kuruluşların çalışma odalarında, holdinglerde, derneklerde, siyasi partilerde, özel sektörde, toplantı salonlarında, fuarlarda, seminerlerde, tanıtım organizasyonları başta olmak üzere gerek kamu gerekse de özel sektörün her ortamda kullanımına uygundur.

Masa Bayrağı Ölçüleri ile Birlikte Kullanılan Bayrak Direkleri

Masa bayrakları; tekli masa bayrak direği, ikili masa bayrak direği, üçlü masa bayrak direği, beşli masa bayrak direği, T tipi masa bayrak direği, L tipi bayrak direkleri ile birlikte kullanılmaktadırlar. En çok tercih edilen model ise ikili masa bayrağı ve T tipi masa bayrağıdır. Bu iki modelde bayrakların biri kurum bayrağı olurken diğeri ise genellikle Türk Bayrağı olarak tercih edilirler. Bu bayrak çeşitlerinin yanında masa bayrakları ülke bayrakları ve kalite belge bayrakları olarak da üretimi yapılabilir.

Masa Bayrağı Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Masa bayrağı fiyatları adete göre değişkenlik göstermektedir. Sipariş adetiniz ne kadar yüksek olursa birim fiyatı da bir o kadar düşmektedir. Elka Bayrak olarak “kaliteli ürün, ucuz fiyat” prensibini kendimize benimsediğimiz için piyasa şartlarına göre ne kadar ucuz fiyat verirsek verelim kesinlikle ürün kalitemizden ödün vermemekteyiz.

Masa Bayrağı Siparişini Nasıl Verebilirsiniz?

Masa bayrağı siparişi vermek için firmamız ile iletişime geçtikten sonra, çalışma arkadaşlarımız sizden siparişiniz doğrultusunda istemiş olduğunuz adet, ölçü gibi gerekli bilgileri almaktadırlar ve sizlerin vermiş olduğunuz bilgiler dahilinde istemiş olduğunuz bayraklarınızın üretimi aşaması başlamaktadır. İmalatı biten masa bayraklarınız tek tek özenle paketlenerek sizlere gönderimi yapılmaktadır.

Konuşmayı başlat
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?