Anasayfa / Uncategorized / Gönder Bayrakları

Gönder Bayrakları

Gönder bayrakları (direk bayrakları), göndere çekilmiş olan bayraklardır. Firmamız gönder bayrağı imalatını oldukça uygun fiyatlar dahilinde gerçekleştirmekte ve Türkiye’nin neresinde olursanız olun adresinize kadar teslim etmektedir.

Gönder bayrağı tanımını biraz daha açıklamamız gerekirse; gönder kelime anlamı olarak “bayrak direği” demektir. Dolayısıyla da gönder bayrakları denildiğinde, göndere çekilmiş olan yani bayrak direğinde sabitlenen bayraklar akla gelmelidir. Bu bayraklar herhangi bir ülkenin bayrağı olabileceği gibi herhangi bir topluluğu, kuruluşu yada oluşumu temsil eden bir bayrak da olabilir. Nitekim firmamız hem ülke hem de çeşitli oluşum, grup, firma, kurum ve her türlü bayrakların imalatını gerçekleştirmektedir. Eğer işletmeniz yada oluşumunuz için belirlemiş olduğunuz özel bir görsel varsa, bu görseli dijital ortamda bizlere ulaştırarak da, bu görselden ihtiyaç duyduğunuz bayrağınızı imal edebiliyoruz. Üstelik bunun için sizlere olabilecek en uygun fiyat teklifini sunmaktayız.

Uzun yıllardır bireysel ve kurumsal müşterilerimiz için hizmet veren firmamız, daha çok kurumsal müşterilerimizin talep ettiği gönder bayraklarını da birinci sınıf kumaştan imal etmektedir. Öyle ki bu kumaş dış hava koşullarına karşı dayanıklı aynı zamanda da canlı renkleri yansıtan kumaş türüdür. Sizler de firmamız ile gün içerisinde rahatlıkla iletişime geçebilir ve ihtiyaç duyduğunuz gönder bayrakları için uygun fiyat teklifi alabilirsiniz.

Gönder Bayrakları Özellikleri Nedir?

Bir bayrağın “olmazsa olmaz” diyebileceğimiz bazı belli başlı özelliklerdir vardır. Bu özellikler daha çok o bayrağın kumaş tipi ile alakalıdır. Nitekim gönder bayrakları dış ortamlarda kullanıldığından dolayı, bu bayrakların imalatında tercih edilecek olan kumaş tipi de hava geçirgen ve aynı zamanda güneş ışınları, yağmur gibi farklı dış hava koşullarına karşı dayanıklı olmalıdır. İşte firmamız bunun bilincinde bir imalat anlayışı ile ihtiyaç duyduğunuz gönder bayrağı için imalat gerçekleştirmektedir.

Gönder Bayraklarında kullanılabilecek raşel ve saten olmak üzere iki farklı kumaş türü bulunmaktadır. Bizler bu kumaş türleri arasında dış ortamda uzun süre dayanıklılık gösteren kumaş türlerini sizlere önermekteyiz. Bu sayede çeşitli hava koşullarında da dayanıklılık göstermektedir.

Gönder Bayrağı
Gönder Bayrağı

Gönder Bayrakları İmalatı Nasıl Gerçekleştiriyoruz?

Gönder bayrağı imalatı sürecinde öncelikli olarak hangi görselin gönder bayrağı olarak imal edileceğine karar kılınmalıdır. Bu aşamada sizler, firmamız ile iletişime geçtiğinizde sizlere hangi görselin gönder bayrağı olarak talep ettiğinizi öğreniriz. Bu durumda belirli bir ülke için gönder bayrağı imalatı talebinde bulunabileceğiniz gibi işletmenizi yada benzer türden oluşumunuzu temsil eden bir görselin olduğu gönder bayrağının da üretimini talep edebilirsiniz. Eğer ki özel bir görsel için gönder bayrağı talebinde bulunacaksanız, bu durumda söz konusu görseli dijital ortamda bizlere ulaştırmanız yeterli olacaktır. İlgili görsel aynı zamanda firmamız bünyesinde hizmet vermeye hazır grafik tasarım uzmanı personellerimiz tarafından da oluşturulabilir yada geliştirilebilir. Bu aşamada bizlerle irtibata geçmeniz yeterlidir. Sizlere istediğiniz gönder bayrağı için her türlü desteği vermeye hazırız.

Göndere Çekilecek Standart Yatay Gönder Bayrak Ölçüleri
4-5 metre arası direkler için            70×105 cm
5-7 metre arası direkler için          100×150 cm
7-10 metre arası direkler için        150×225 cm
10-12 metre arası direkler için     200×300 cm
12-15 metre arası direkler için     300×450 cm
15-17 metre arası direkler için     400×600 cm
17-20 metre arası direkler için     500×750 cm
20-25 metre arası direkler için    600×900 cm
25-30 metre arası direkler için  800×1200 cm

Bir de buna bakın

Kırlangıç Bayrak

Kırlangıç Bayraklar

Kırlangıç bayraklar genellikle dikey olarak kullanılan bayraklardır. Bu bayrakların kenarı kırlangıç kuşunun kanadını andırdığından dolayı, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by
%d bloggers like this: