Kürdan Bayrak

Kürdan bayrak genellikle yiyecek ve içecek sektörün de faaliyet gösteren firmalar tarafından tercih edilen etkili bir reklam aracı olmasının yanı sıra doğum günleri gibi kişisel kutlamalarınızda, özel etkinlikleriniz de tercih edilebilmektedirler.

Genel olarak belli ölçülere sahip olan kürdan bayraklar üzerine dilediğiniz görseli uygulamak ve dilediğiniz yazıyı yazmak mümkündür.

Oldukça küçük boyutlu olan bu bayraklar bir kürdan ile gıdanın üzerine sabitlenir. Bu bakımdan kullanım alanı doğrultusunda, ortamdaki tüm katılımcılara belirli bir mesajın verilmesinde oldukça etkili bir yöntemdir.

Kürdan Bayrak Özellikleri Nedir?

Kürdan bayraklarının en temel özelliği, çeşitli gıdalar üzerine sabitlenebilir olmasıdır. İşte bu nedenle de tamamen hijyen şartlarında imal edilmiş olması önemli bir koşuldur. Firmamız sahip olduğu bayrak imalat tesisinde her daim yeni ekipmanları kullanmakta ve kürdan bayrak çeşitlerini de titizlikle imal etmektedir. Dolayısıyla da ilgili hijyen şartlarını karşılayan kürdan bayraklar, çeşitli gıdalar üzerinde tamamen sağlıklı bir şekilde kullanıma uygundurlar. Bu bağlamda firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Tüm bu ayrıntılara ek olarak, bir kürdan bayrak modeli aşağıdaki standart özelliklere sahiptir;

  • Kürdan boyu standart olarak 6,5 cm’dir. İsteğe bağlı olarak kullanılabilen başlıca ölçüler; yuvarlak kesimler için 2×2 cm , 2,2×2,2 cm, 2,4×2,4 cm; kırlangıç kesimler için 1,5×3,2 cm, 2×3,2 cm, 2,4×3,2 cm; düz kesimler için 2×3,5 cm, 2,4×3,5 cm; üçgen kesim için ise 2,4×3,2 cm’dir.
  • Genellikle hamburger gibi gıdalarda kullanılan kürdanların boyu 15 cm’dir. İsteğe bağlı olarak kullanılabilen başlıca ölçüler; yuvarlak kesimler için 3×3 cm, 3,2×3,2 cm, 3,5×3,5 cm; kırlangıç kesimler için 2,4×4 cm, 2,7×4 cm; düz kesimler için 3×4 cm, 3,5×4 cm, 3,5×4,5 cm; üçgen kesim için ise 3,4×4 cm’dir.
  • Bu ölçülerin dışında da sizlerin talep edeceği ölçülerde de üretim imkanımız mevcuttur.
  • CMYK renk formatında baskı makinalarımızda özel malzemelerin üzerine çift taraf baskı yapılır.

Görüldüğü üzere kürdan bayrak modellerinin standart özellikleri yine ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilmektedir. Bu anlamda kullanılacak etkinlik yada alana göre en iyi bir şekilde özelleştirme yapmak ve verim elde etmek mümkündür.

Kürdan Bayrak Fiyatları

Kürdan bayrak fiyatları istenilen kürdan boyu, kesim şekli ve adet sayısına göre değişkenlik göstermektedir. Sizlere kesin bir fiyat sunabilmemiz için ise firmamız ile iletişime geçmelisiniz.

Firmamız piyasa geneline göre kürdan bayraklar için olabilecek en uygun fiyat teklifini sunmaktadır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun teslimat yapıyoruz. Sipariş vermek veya uygun fiyat teklifi almak için hemen şimdi bizlerle 0232 484 59 75 – 0538 836 85 43 numaralı telefon numaralarımızdan iletişime geçebilirsiniz.

Özel olarak üretilen kürdan bayraklar firmanız için harika bir promosyon ürün olabilir!

Müşterilerimiz çoğu, kürdan bayrakları nasıl bir promosyon aracına çevirebilecekleri hakkında fikir istemektedir, bu nedenle herkese yardımcı olmak için birkaç ipucu verelim;

  • Kürdan bayraklar iki taraflı olarak baskı yapılır, bu nedenle mesajınızı tanıtmak için her iki tarafta kullanın. Bayrağın bir tarafında kurumsal logonuz, diğer tarafta firmanızın sloganı ve müşterinize kendisini özel hissettirecek bir teklifiniz olsun.
  • İşletmeniz için yaptırmış olduğunuz kürdan bayraklarınızı kupon gibi kullanın! İşletmenizin logosunun bulunduğu kürdan bayraklarınız bir kupona veya tanıtım amaçlı bir promosyona dönüştürmeyi düşündünüz mü?

Ürününüz üzerinde bulunan kürdan bayraklarınız müşteriniz tarafından çıkarılabilir ve anında kullanılabilir veya belirli bir zaman süresi içerisinde kullanılabilir bir fiş veya bir kupon olarak saklanabilir.

Müşterinize, işletmenize tekrar gelmesi için bir neden verdiğinizi düşünün.

Kürdan Bayrak Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kürdan bayraklar için minimum sipariş miktarı nedir?

Minimum üretim sayımız 500 adettir.

Minimum üretim sayısının içerisinde farklı tasarımlar kürdan bayrak siparişi verebilir miyiz?

Evet, aynı model ve şekilde olmak koşuluyla 4 farklı logo veya desen kullanabilirsiniz.

Kürdan bayraklar gıda sektörü için güvenli mi?

Evet, üretimini yapmış olduğumuz kürdan bayraklarda kullanılan malzeme ve boyalar tamamen gıda sektörü için uygundur.

Üretimin başlangıç aşamasından paketlenme aşamasına kadar %100 hijyen ortamda ve el değmeden imalatı gerçekleştirilmektedir.

PMS veya Pantone renk kodları ile baskı yapılabilir mi?

Üretimini yapmış olduğumuz kürdan bayrakların baskısı dijital baskı ile yapılmaktadır, bu yüzden PMS veya pantone renklerine en yakın olan renkleri yapmaktayız.

Kürdan bayrak üzerinde kullanmak istediğim logo nasıl olmalıdır?

Baskı kalitesinin iyi olması için logonuzu vektörel formatta dijital ortamda bize ulaştırmanız gerekmektedir.

Bayrak üzerinde resim kullanmak istiyorsanız göndereceğiniz görsel minimum 300 dpi veya üzerinde olmalıdır.

Kürdan bayrak üzerinde kullanmak istediğiniz logo veya resim hangi formatta olmalıdır?

Bayrak üzerinde kullanmak istediğiniz logo veya resimleriniz CMYK formatında olmalıdır.

Ülke bayrakları üretiminiz var mı?

Evet, dünya üzerinde bulunan tüm ülkelerin bayraklarını üretim imkanımız mevcuttur.

Siparişini verdiğim kürdan bayraklar nasıl paketlenecek?

Standart paketlememiz 50’li veya 100’lü olarak yapılmaktadır. Sizlerden gelecek olan talepler göre paketleme imkanımız mevcuttur.

Hangi boyutlarda kürdan kullanıyorsunuz, en popüler boyut nedir?

6,5 cm, 10 cm ve 15 cm olmak üzere farklı boyda kürdan kullanıyoruz. En çok tercih edilen ölçüler 6,5 cm ve 15 cm’dir.

Ne zamandır kürdan bayrak imalatı yapıyorsunuz?

Firmamızın kuruluş tarihi olan 1999 yılından beri kürdan bayrak imalatı gerçekleştirmekteyiz.

Siparişini vermiş olduğunuz ürünlerinizin teslimat süresi nedir?

İş yoğunluğuna göre siparişinizin kargoya verilmesi değişiklik göstermektedir. Sipariş anında size bildireceğimiz günde ürünleriniz kesinlikle kargoya teslim edilmektedir.

Her yere sipariş teslim ediyor musunuz?

Evet, başta Türkiye’nin her ili olmak üzere, dünyanın her yerine teslimat imkanımız mevcuttur.

Neden kürdan bayrak yaptırmalıyım?

Günümüzde marka bilinirliği her sektörde çok önemli konuma gelmiştir. Kürdan bayraklar etkili ve ucuz bir tanıtım aracı olması dolayısı ile müşterilerinize sunmuş olduğunuz ürünlere hem görsellik katabilir hem de marka bilinirliğinizi arttırmanıza yardımcı olacaktır.

Hangi kağıt türüne baskı yapıyorsunuz?

Genellikle kullanmış olduğumuz kağıt çeşidi özel olarak üretilmiş kendinden yapışkanlı opaktır. Fakat isteğe bağlı olarak folya üzerine de baskı yapılabilmektedir.

Bayiliklere hitap ediyor musunuz?

Evet, bayilik sistemi ile çalışan firmalara üretim yapıyoruz. İsteğe bağlı olarak siparişleriniz merkezinize veya belirtmiş olduğunuz adetlere göre bayilerinize gönderimini yapabilmekteyiz.

Üretimini yapmış olduğunuz kürdan bayraklar nerede yapılmaktadır?

Kürdan bayraklarımız, baskı aşamasında paketlenme aşamasına kadar %100 hijyen ortamda kendi tesisimizde üretilmektedir.

Türkiye’nin Her Yerine Bayraklı Kürdan Satışı ve İmalatı Yapıyoruz

Türkiye’nin neresinde olursanız olun, ihtiyaç duyduğunuz kürdan bayrak modellerinin imalatını gerçekleştiriyoruz ve adresinize kadar ulaştırıyoruz. Kürdan bayrak modelleri özellikle de gıdalarda kullanıldığından, bu konuda firmamız son derece hassas davranmaktadır. Hem imalat aşamasında hem de paketleme ve teslimat sürecinde gerekli hijyen hassasiyetleri gösterilmekte olup, bu sayede sizlere tamamen hijyen bir şekilde kullanabileceğiniz kürdan bayrakları ulaştırmaktayız.

Konuşmayı başlat
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?