Anasayfa / Uncategorized / Kürdan Bayrak

Kürdan Bayrak

Kürdan bayraklar özellikle çeşitli gıda işletmelerinin yapmış olduğu servislerde kullanılan bayrak modelleridir. Bu bayrak modelleri, ilgili işletmenin faaliyet gösterdiği alanı doğrultusunda kendi reklamını yapabilmesine imkan sağladığı gibi farklı türden etkinliklerde de etkinliğin anlam ve önemi doğrultusunda bayrak üzerine uygulanacak görsel yada yazı ile de yansıtılabilir bayrak çeşididir.

Sonuç olarak kürdan bayrakların pek çok farklı şekilde kullanımları vardır. Sadece bir gıda işletmesinin gıda servislerinde değil aynı zamanda özel bir açılış etkinliğinde yada kişisel bir kutlama ortamında dahi kullanıma uygundurlar.

Genel olarak standart ölçülere sahip olan kürdan bayraklar üzerine dilediğiniz görseli uygulamak ve dilediğiniz yazıyı yazmak mümkündür. Oldukça küçük boyutlu olan bu bayraklar bir kürdan ile gıdanın üzerine sabitlenir. Bu bakımdan kullanım alanı doğrultusunda, ortamdaki tüm katılımcılara belirli bir mesajın verilmesinde oldukça etkili bir yöntemdir.

Firmamız sahip olduğu deneyim ve tüm ekipmanları ile sizlere kürdan bayrak imalat ve satış hizmetini vermektedir. İhtiyaç duyduğunuz kürdan bayrağı ile ilgili ayrıntıları firmamızla iletişime geçerek bildirmeniz yeterli olacaktır. Dilediğiniz görsel yada yazıyı kürdan bayrak üzerine uyguluyoruz ve Türkiye’nin neresinde olursanız olun, adresinize paket bir halde gönderiyoruz. Sizlere uygun bir fiyat teklifi sunabilmemiz için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Kürdan Bayrak Modelleri
Kürdan Bayrak Modelleri

Kürdan Bayrak Özellikleri Nedir?

Kürdan bayraklarının en temel özelliği, çeşitli gıdalar üzerine sabitlenebilir olmasıdır. İşte bu nedenle de tamamen hijyen şartlarında imal edilmiş olması önemli bir koşuldur. Firmamız sahip olduğu bayrak imalat tesisinde her daim yeni ekipmanları kullanmakta ve kürdan bayrak çeşitlerini de titizlikle imal etmektedir. Dolayısıyla da ilgili hijyen şartlarını karşılayan kürdan bayraklar, çeşitli gıdalar üzerinde tamamen sağlıklı bir şekilde kullanıma uygundurlar. Bu bağlamda firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Tüm bu ayrıntılara ek olarak, bir kürdan bayrak modeli aşağıdaki standart özelliklere sahiptir;

  • Kürdan boyu standart olarak 6,5 cm’dir. İsteğe bağlı olarak kullanılabilen başlıca ölçüler; yuvarlak kesimler için 2×2 cm , 2,2×2,2 cm, 2,4×2,4 cm; kırlangıç kesimler için 1,5×3,2 cm, 2×3,2 cm, 2,4×3,2 cm; düz kesimler için 2×3,5 cm, 2,4×3,5 cm; üçgen kesim için ise 2,4×3,2 cm’dir.
  • Genellikle hamburger gibi gıdalarda kullanılan kürdanların boyu 15 cm’dir. İsteğe bağlı olarak kullanılabilen başlıca ölçüler; yuvarlak kesimler için 3×3 cm, 3,2×3,2 cm, 3,5×3,5 cm; kırlangıç kesimler için 2,4×4 cm, 2,7×4 cm; düz kesimler için 3×4 cm, 3,5×4 cm, 3,5×4,5 cm; üçgen kesim için ise 3,4×4 cm’dir.
  • Bu ölçülerin dışında da sizlerin talep edeceği ölçülerde de üretim imkanımız mevcuttur.
  • CMYK renk formatında baskı makinalarımızda folyo üzerine çift taraf baskı yapılır.

Görüldüğü üzere kürdan bayrak modellerinin standart özellikleri yine ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilmektedir. Bu anlamda kullanılacak etkinlik yada alana göre en iyi bir şekilde özelleştirme yapmak ve verim elde etmek mümkündür.

Tüm Türkiye’ye Satış ve İmalatı Yapıyoruz

Türkiye’nin neresinde olursanız olun, ihtiyaç duyduğunuz kürdan bayrak modellerinin imalatını gerçekleştiriyoruz ve adresinize kadar ulaştırıyoruz. Kürdan bayrak modelleri özellikle de gıdalarda kullanıldığından, bu konuda firmamız son derece hassas davranmaktadır. Hem imalat hem de paketleme ve teslimat sürecinde gerekli hijyen hassasiyetleri gösterilmekte olup, bu sayede sizlere tamamen hijyen bir şekilde kullanabileceğiniz kürdan bayrakları ulaştırmaktayız.

Kürdan bayrak fiyatları oldukça değişkenlik göstermektedir. Sizlere kesin bir fiyat sunabilmemiz için ise firmamız ile iletişime geçmelisiniz. Çünkü ihtiyaç duyduğunuz adete göre, bayrak üzerine uygulanacak görsel yada yazıya göre daha bayrağın diğer yapısal özelliklerine göre fiyat farklılık göstermektedir. Dolayısıyla da sizler için en uygun fiyat teklifini sunabilmemiz için firmamız ile iletişime geçerek detayları belirtmeniz önemli olmaktadır.

Firmamız piyasa geneline kıyasla kürdan bayraklar için olabilecek en uygun fiyat teklifini sunmaktadır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun teslimat yapıyoruz. Sipariş vermek veya uygun fiyat teklifi almak için hemen şimdi bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Bir de buna bakın

Gönder Bayrakları

Gönder Bayrakları

Gönder bayrakları göndere çekilmiş olan bayraklardır. Firmamız gönder bayrağı imalatını oldukça uygun fiyatlar dahilinde gerçekleştirmekte …

Sohbeti Aç
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by
%d blogcu bunu beğendi: