Atatürk Posteri Büyük Boy

Firmamız bünyesinde üretilen tüm bayrak çeşitleri gibi Atatürk posteri büyük boy ölçüleri de en çok talep gören bayrak türüdür.

1999 yılında İzmir’de kurulan Elka Bayrak kurulduğu günden bugüne kadar teknolojiyi yakından takip ederek yapmış olduğu yatırımlar ile makine parkurunu sürekli olarak yenileşmiştir. Bu bağlamda üretimini yapmış olduğumuz Atatürk posterleri ve diğer tüm bayrak çeşitleri için gerek kurumsal gerekse de bireysel müşterilerimizin beğenisini kazanmış ve onların beklentilerinin üzerinde ürün teslimatını gerçekleştirmiştir.

Atatürk Posteri Ölçüleri Nelerdir?

2×3 mt, 3×4,5 mt, 4×6 mt, 5×7,5 mt, 6×9 mt, 7×10,5 mt, 8×12 mt, 10×15 mt, 12×18 mt, 15×22,5 mt, 20×30 mt, 30×45 mt. Bu ölçülerin dışında sizlerin isteğine bağlı olarak başka ölçülerde de üretim imkanımız mevcuttur.

Atatürk posterleri resmi bayramlar başta olmak üzere, özel günlerde de tercih edilir ve genellikle Türk Bayrağı ile birlikte kullanılır.

Atatürk Posteri Büyük Boy Baskısı Nasıl Yapılmaktadır?

Atatürk posteri imalatında ilk önce basılacak olan görsele karar vermek gerekmektedir. Bu görsel için isterseniz bizim arşivimizde bulunan görsellerden birini seçebilir isterseniz de sizlerin bizlere dijital ortamda ulaştırabileceği bir görsel tercih edebilirsiniz.

Bünyemizde bulunan en son teknoloji dijital baskı makinelerimizde doğa dostu boyalar kullanarak yüksek çözünürlük ile posterlerimizin baskısı yapılmaktadır. Baskı sonrasında posterlerimize fikse denilen bir işlem uygulanmaktadır, bu işlem boyaların kumaş üzerine işlemesine yardımcı olur. En son aşama olarak posterlerimizin kenarlarına kolon dikiş uygulanarak her türlü olumsuz hava koşullarına karşı dayanıklılığı artırılmaktadır.

Sizlerde yaptırmayı düşündüğünüz Atatürk posteri büyük boy siparişlerinizde gönül rahatlığı ile bizleri tercih edebilir ve uzun süre sorunsuz kullanabileceğiniz Atatürk posterlerine sahip olabilirsiniz. Anlaşmalı olduğumuz kargolar ile siparişleriniz adresinize kadar sorunsuz bir şekilde teslimat yapılacaktır.

Atatürk Posteri Fiyatları

Üretimini yapmış olduğumuz tüm bayrak çeşitleri gibi Atatürk posterinde de piyasa genelinde en uygun fiyatları vermeye gayret ediyoruz. Sizlere piyasa koşullarında altında fiyat verirken, kesinlikle kalitemizden ödün vermiyoruz ve uzun süreli kullanımlara uygun ve sizlerin memnun kalacağınız Atatürk posterinin üretimini yapıyoruz.

Konuşmayı başlat
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?