Bayrakçı İzmir

İzmir’de bayrak imalatı denilince ilk olarak akla gelen bayrakçı İzmir firması olarak, kuruluşumuzdan bugüne kadar yapmış olduğumuz işler ile gerek kurumsal gerekse de bireysel müşterilerimizin memnuniyeti kazanmış bulunmaktayız.

Bünyemizdeki en son teknoloji geniş makine parkurumuz ile istenilen her ölçülerde ve çeşitlerde bayrak ve flamayı sorunsuz bir şekilde üretiyoruz. 

Bayrak baskılarında kullanmış olduğunuz doğa dostu boyalarımız ile hem gelecek nesillere daha temiz bir dünya bırakıyoruz hem de siparişini vermiş olduğunuz ürünlerinizi canlı renkler ile sizlere teslim ediyoruz.

Geçmişten günümüze kadar müşterilerimizin memnuniyetini kazanmış olmamızın bir diğer faktörü ise, verilen siparişleri zamanından teslim etmiş olmamızdır. Günümüzde her sektör için zamanın ne kadar çok önemli olduğunun bilincindeyiz ve üretimi planımızı bu plan doğrultusunda yapıyoruz ve sipariş anında sizlere söz vermiş olduğumuz zamanda işlerinizi sorunsuz bir şekilde teslim ediyoruz.

Bayrakçı İzmir firması olarak uygulamış olduğumuz fiyat politikası ile sizlere piyasa koşullarının altında fiyat teklifi sunmaya gayret ediyoruz. Buna çalışırken kesinlikle üretimini yapmış olduğumuz ürünlerin gerek kumaş kalitesi gerekse de bayrak imalatında kullanmış olduğumuz diğer sarf malzemelerinin kalitesinden ödün vermiyoruz.

Bayrakçı İzmir Olarak Hangi Bayrak Çeşitlerinin Üretimini Yapıyoruz

Üretimini yapmış olduğumuz başlıca bayrak modellerini sayacak olursak;

Türk Bayrakları, Atatürk Posterleri, Gönder Bayrakları, Kırlangıç Bayraklar, Masa Bayrakları, Makam Bayrakları, Yabancı Ülke Bayrakları, Takdim Bayrakları, Okul Tören Flamaları, Kalite Belge Bayrakları, Spor Kulübü Bayrakları, Plaj Bayrakları, İpe Dizili Bayraklar, Deniz Kod Flamalarıdır.

Bayrak imalatının yanında bayrak direği imalatını da kendi bünyemizde yapmaktayız. Yapmış olduğumuz direk çeşitlerini sayacak olursak;

Masa Bayrağı Direk Çeşitleri, Makam Bayrağı Direk Çeşitleri, Ahşap Tören Direği, Teleskopik Bayrak Direği Çeşitleri, Plaj Bayrak Direkleri, Otofors Makam Aracı Direği, Şehitlik Direğidir.

Sizler de yaptırmak istediğiniz her türlü bayrak çeşidi için ister bir adet olsun isterseniz de çok sayıda olsun, bayrakçı İzmir olarak bizleri arayabilir, sizlere sunacağımız uygun fiyat seçeneklerimizden yararlanabilirsiniz. Konusunda uzman çalışma arkadaşlarımız sizlere büyük bir memnuniyet ile yardımcı olacaklar ve istemiş olduğunuz ürünlerinizin üretimini büyük bir titizlik ile gerçekleştirip, adresinize kadar gönderimini sağlayacaklardır.

Konuşmayı başlat
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?