Kırlangıç Bayrak İzmir

Kırlangıç bayrak İzmir olarak tüm bayrak modellerinde olduğu gibi kırlangıç bayrak modellerinde de kurulduğu zamandan günümüze kadar birçok müşteriye hizmet vermiş ve onların haklı takdirini kazanmış bulunmaktayız.

Kırlangıç bayraklarda daha çok saten kumaş kullanılmak ile birlikte baskı şekli olarak daha çok dijital baskı tekniği tercih edilmektedir.

Bu baskı türünde renk sınırlaması yoktur. İster firmanızın logosunu, isterseniz de resim tarzında bir görsel baskısını tercih edebilirsiniz.

Kırlangıç bayrak imalatında birçok değişik ölçü tercih edilebilmektedir. Bu ölçülerden başlıca tercih edilenleri sıralandıracak olursak 50×120 cm, 50×150 cm, 70×150 cm, 50×200 cm, 70×200 cm, 75×200 cm’dir. Bu ölçülerin dışında, dilediğiniz ölçü ve adetlerde üretim yaptırabilirsiniz.

Kırlangıç Bayrak Fiyatları

Kırlangıç bayrak fiyatlarını etkileyen birkaç etken bulunmaktadır. Bunlar; istenilen bayrak ölçüsü ve istenilen adettir. Üretimi yapmış olduğumuz diğer bayraklar gibi kırlangıç bayraklarda da talep etmiş olduğunuz adet ne kadar çok olur ise bayrak fiyatları da bir o denli daha ucuz olmaktadır.

Kırlangıç bayrak İzmir olarak, kurulduğumuz günden bu yana her zaman herkesin rahatça alabilmesi için “kaliteli ürün, cazip fiyat” prensibi ile hareket ettiğimizden piyasa genelinde bulabileceğiniz en kalite ürün, en uygun fiyata verebilmeye gayret gösteriyoruz.

Kırlangıç Bayrak İzmir olarak İmalatı Nasıl Yapıyoruz?

Kırlangıç bayrak İzmir olarak, bayrak imalatına başlamadan sizin bayrak üzerinde istemiş olduklarınızı büyük bir dikkat ile dinliyoruz ve konusunda uzman grafiker arkadaşlarımız sizden gelen talepleri dijital ortamda hazırlayıp sizlere onay için e-mail yolu ile gönderim yapıyorlar.
Sizlerden gelen onaya istinaden en son teknoloji dijital tekstil makinelerimizde doğa dostu boyalar kullanarak canlı renklere sahip ve uzun süreler kullanabileceğiniz kırlangıç bayraklarınızın baskısını gerçekleştiriyoruz.
Baskı sonrasında ki aşamamız; bayrağın kenarlarının atmaması için sıcak kesim yardımı ile tek tek kesilmesidir. Kesim aşamasından sonra kırlangıç bayrakları dikiş, borulama ve ipleme işlemine tabii tutularak, siparişini vermiş olduğunuz bayraklarınız hazır hale gelmektedir.
Kırlangıç bayraklar hakkında daha detaylı bilgi almak ve sipariş verebilmek için iletişim sayfamızdaki telefon numaralarından bizlere ulaşabilir ve zamanından önce teslim ayrıcalığını sizler de yaşayabilirsiniz.

Konuşmayı başlat
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?