Bayrak Direkleri

Bayrak direkleri, kullanım alanı ve bayrak ebadına göre uygun malzeme ve boylarda imal edilen direklerdir. Bayrağın bayrağının ebatlarına bakabildiği belirlenebilir. Bu önemli bir kıstastır. Havada birlikte bayrak direğinin bulunacağı alana ve genel olarak da kullanım şekline göre uygun bir malzemeden imal edilebilir şekilde. İç dünyalarda bir bayrak direğinin çeşitli hava koşullarına karşı dayanıklılık göstermesi gerekirken, iç ortamlarda olduğu bir bayrak direği için bu önemli bir özellik seçeneği. Bu konuda de bayrak direklerinin malzeme yapısı kullanım alanına göre belirlenir.

Firma imalatçılarımızda uzun yıllardır. Hem kurumsal hem de işlevselliği taleplerini en iyi bir şekilde karşılarken aynı zamanda bayrak direklerinin taleplerini de merkeziyiz. Bu bilgiyi isteğini dilediğinizden türden iç mekan bayrak direği taleplerinizi tarafımıza bildirmeniz gerekir. Şirketimiz ile geçişimizde, sizlere oldukça uygun bir fiyat teklifi sunmaya hazırız. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, adresinize kadar teslim etmekteyiz.

Yazımızın devamında iç mekanlarda farklı şekillerde kullanılan bayraklar için derlediğimiz iç mekan bayrak direği çeşitlerinden ve genel olarak özelliklerinden bahsedeceğiz.

Makam Bayrak Direkleri

Makam bayrakları makam odaklarında bulunur ve bu bayrakların en iyi bir şekilde sabitlenebilmesinde, bayrağın ebadına uygun bir şekilde imal edilmiş bir bayrak direğine ihtiyaç duyulur. Makam bayrağı direklerinin 225 cm ve 240 cm ölçülerinde iki farklı ebadı mevcuttur. Pirinç yada krom kaplama da olabilirler. Pirinç kaplama olması durumunda altın sarısı renge sahip bir direk olurken, krom kaplama durumu da parlak gümüş renge vardır. Firma ile iletişime geçerek dilediğiniz takdirde makam bayrak direkleri siparişi talep edebilirsiniz.

Masa Bayrak Direkleri

Masa bayrak direkleri; çeşitli kurum ve kuruluşların yanı sıra çeşitli kuruluşlarda üst düzey ve yönetim bir odaları odalarındaki masaların başında tutmaya yarayan direklerdir. Bu bayrak direklerinde kullanılan malzeme kullanıyor. Hem malzeme kaliteli olması hem de görsel olarak beklentileri karşılamalıdır. Bu masa bayrağı direkleri pirinç yada krom kaplama olarak imal edilebilir hale gelirler.

Masa bayrakları genellikle birden fazla kullanılır. Bu sebepten dolayı da birden fazla bayrakları bir arada tutmaya yarayan farklı masa bayrağı direk çeşitleri satışa sunulmaktadır.

Masa Bayrak Direği Modelleri;

Tekli Krom Kaplama, İkili Krom Kaplama, Üçlü Krom Kaplama, Dörtlü Krom Kaplama, Beşli Krom Kaplama, Tekli Sarı Kaplama, İkili Sarı Kaplama, Üçlü Sarı Kaplama, Dörtlü Sarı Kaplama, Beşli Sarı Kaplama, Tekli Krom Üstten Kancalı, Tekli Sarı Üstten Kancalı, Tekli Krom Üsten Yarık, Tekli Sarı Üstten Yarık, 8 cm L Direk, 10 cm L Direk, 15 cm L Direk, İkili Tepeli T Direk, Üçlü Tepeli T Direk, Dörtlü Tepeli T Direk, Masaüstü Plaj Bayrak Direği gibi modelleri olarak sıralandırmamız mümkündür.
İhtiyaç duyduğunuz tüm masa bayrağı direkleri için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir. İhtiyaç duyduğunuz adet sayısı ile sizlere olabilecek en uygun fiyat teklifini sunmaya hazırız.

Türkiye’nin Her Yerine İç Mekan Bayrak Direği Satışı Yapıyoruz

Firmamız, iç mekanlarda ihtiyaç duyduğunuz bayrak direklerinin imalatını titizlikle gerçekleştirmekte ve adresinize kadar teslim etmektedir. Türkiye’nin neresinde olursanız olun adresinize kadar teslimat yapıyoruz.
Sipariş teslimat sürecinde bayrak direğini siparişleriniz uygun malzeme ile paketlenerek adresinize kadar ulaştırılır. Firmamız her daim zamanında teslimata önem vermektedir. Nitekim genel olarak hizmetlerinde özellikle de kurumsal müşterilerinin zamanında teslimat konusunda ne derece hassas olduğunun farkındadır ve bu farkındalık ile her daim zamanından önce teslimat gerçekleştirmektedir.
İhtiyaç duyduğunuz iç mekan bayrak direği çeşitlerini sizlere satışa sunmaktayız. Kaliteli malzeme imalat ile Türkiye’nin neresinde olursanız olun adresinize kadar ulaştırıyoruz. Uygun fiyat teklifi için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir.
Firmamızda aynıca Paslanmaz Şehitlik Direği, Paslanmaz Otofors Bayrak Direği, Küçük Otofors Direği, Alüminyum Plaj Bayrak Direği, Siyah Plaj Bayrak Direği, 17 Ülke Ahşap Direği, 120 cm ve 150 cm’lik Teleskopik Bayrak Direği imalatı da yapmaktadır. Törenlerde kullanılan Ahşap Tören Direği ve hamail firmamızda bulunmaktadır.

Konuşmayı başlat
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?