Anasayfa / Uncategorized / Bayrak Direkleri

Bayrak Direkleri

Bayrak direkleri, kullanım alanı ve bayrak ebadına göre uygun malzeme ve boylarda imal edilen direklerdir. Dolayısıyla da bir bayrak direğinin hangi boyda olması gerektiği ancak sahip olunan bayrağın ebatlarına bakılarak belirlenebilir. Bu önemli bir kıstastır. Bununla birlikte bayrak direğinin bulunacağı alana ve genel olarak da kullanım şekline göre uygun bir malzemeden imal edilmesi önemlidir. Örneğin dış ortamda kullanılacak bir bayrak direğinin çeşitli hava koşullarına karşı dayanıklılık göstermesi gerekirken, iç ortamlarda kullanılacak bir bayrak direği için bu önemli bir özellik olmayabilir. Bu nedenle de bayrak direklerinin malzeme yapısı tamamen kullanım alanına göre belirlenir.

Firmamız uzun yıllardır bayrak imalat hizmeti vermektedir. Hem kurumsal hem de bireysel müşterilerimizin taleplerini en iyi bir şekilde karşılarken aynı zamanda bayrak direkleri taleplerini de karşılamaktayız. Bu bağlamda ihtiyaç duyduğunuz her türden iç mekan bayrak direği taleplerinizi tarafımıza bildirmeniz yeterli olacaktır. Firmamız ile iletişime geçtiğinizde, sizlere oldukça uygun bir fiyat teklifi sunmaya hazırız. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, adresinize kadar teslimat gerçekleştirmekteyiz.

Yazımızın devamında iç mekanlarda farklı şekillerde kullanılan bayraklar için derlediğimiz iç mekan bayrak direği çeşitlerinden ve genel olarak özelliklerinden bahsedeceğiz.

Makam Bayrağı Direği

Makam bayrakları makam odaklarında bulunur ve bu bayrakların en iyi bir şekilde sabitlenebilmesinde, bayrağın ebadına uygun bir şekilde imal edilmiş bir bayrak direğine ihtiyaç duyulur. Bu bayrak direği 225 cm ve 240 cm boyunda olur.  Pirinç yada krom kaplama da olabilirler. Pirinç kaplama olması durumunda altın sarısı renge sahip bir direk olurken, krom kaplama durumunda da parlak gümüş renge sahiptir. Firmamız ile iletişime geçerek dilediğiniz sayıda makam bayrağı direkleri siparişi talep edebilirsiniz.

Masa Bayrakları
Masa Bayrakları

Masa Bayrak Direkleri

Masa bayrak direkleri; çeşitli kurum ve kuruluşların yanı sıra çeşitli işletmelerinde üst düzey ve yönetim birimlerinin odalarındaki masaların üzerindeki bayrakları tutmaya yarayan direklerdir. Bu bayrak direklerinde kullanılan malzeme önemlidir. Hem malzeme kaliteli olmalı hem de görsel olarak beklentileri karşılamalıdır. Bu masa bayrağı direkleri pirinç yada krom kaplama olarak imal edilebilmektedirler.

Masa bayrakları genellikle birden fazla kullanılır. Bu sebepten dolayı da birden fazla bayrakları bir arada tutmaya yarayan farklı masa bayrağı direk çeşitleri satışa sunulmaktadır. Bu bağlamda başlıca masa bayrağı direği çeşitlerini; Tekli Krom Kaplama, İkili Krom Kaplama, Üçlü Krom Kaplama, Dörtlü Krom Kaplama, Beşli Krom Kaplama, Tekli Sarı Kaplama, İkili Sarı Kaplama, Üçlü Sarı Kaplama, Dörtlü Sarı Kaplama, Beşli Sarı Kaplama, Tekli Krom Üstten Kancalı, Tekli Sarı Üstten Kancalı, Tekli Krom Üsten Yarık, Tekli Sarı Üstten Yarık, 8 cm L Direk, 10 cm L Direk, 15 cm L Direk, İkili Tepeli T Direk, Üçlü Tepeli T Direk, Dörtlü Tepeli T Direk, Masaüstü Plaj Bayrak Direği gibi modelleri olarak sıralandırmamız mümkündür. İhtiyaç duyduğunuz tüm masa bayrağı direkleri için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir. İhtiyaç duyduğunuz adet sayısı ile sizlere olabilecek en uygun fiyat teklifini sunmaya hazırız.

Türkiye’nin Her Yerine İç Mekan Bayrak Direği Satışı Yapıyoruz

Firmamız, iç mekanlarda ihtiyaç duyduğunuz bayrak direklerinin imalatını titizlikle gerçekleştirmekte ve adresinize kadar teslim etmektedir. Türkiye’nin neresinde olursanız olun adresinize kadar teslimat yapıyoruz.

Sipariş teslimat sürecinde bayrak direğini siparişleriniz uygun malzeme ile paketlenerek adresinize kadar ulaştırılır. Firmamız her daim zamanında teslimata önem vermektedir. Nitekim genel olarak hizmetlerinde özellikle de kurumsal müşterilerinin zamanında teslimat konusunda ne derece hassas olduğunun farkındadır ve bu farkındalık ile her daim zamanından önce teslimat gerçekleştirmektedir.

İhtiyaç duyduğunuz iç mekan bayrak direği çeşitlerini sizlere satışa sunmaktayız. Kaliteli malzeme imalat ile Türkiye’nin neresinde olursanız olun adresinize kadar ulaştırıyoruz. Uygun fiyat teklifi için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

Firmamızda aynıca Paslanmaz Şehitlik Direği, Paslanmaz Otofors Bayrak Direği, Küçük Otofors Direği, Alüminyum Plaj Bayrak Direği, Siyah Plaj Bayrak Direği, 17 Ülke Ahşap Direği, 120 cm ve 150 cm’lik Teleskopik Bayrak Direği imalatı da yapmaktadır. Törenlerde kullanılan Ahşap Tören Direği ve hamail firmamızda bulunmaktadır.

Hakkında admin

Bir de buna bakın

Gönder Bayrağı

Gönder Bayrakları

Gönder bayrakları (direk bayrakları), göndere çekilmiş olan bayraklardır. Firmamız gönder bayrağı imalatını oldukça uygun fiyatlar …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by
%d bloggers like this: