Telalı Makam Bayrağı

Telalı makam bayrağı, makam bayrakları modelleri arasında günümüzde en çok tercih edilen bayrak çeşididir. Bu bayrakların en büyük özelliği çift kat tela kaplaması sayesinde bayrak direğinde konik şeklinde ve kalıp gibi durmasıdır.

Telalı makam bayrakları; makam odaları, çeşitli organizasyonlar, seminer, konferans, toplantı salonları başta olmak üzere her yerde kullanıma uygun olmasına karşılık genellikle adından da belli olacağı gibi makam odalarında kullanımı daha çok yaygındır.

Makam odalarında genellikle biri Türk Bayrağı diğeri ise kurum ve kuruluş logosunun bulunduğu özel olarak üretilen bayrak ile kullanılırlar. Makam masasının arkasında bulunun bu bayrak çeşidi makam masasının sağ tarafında Türk Bayrağı bulunmaktadır. Sol tarafında ise logolu bayrak olarak kullanılırlar. Türk Bayrağı kullanılan makam direğinde ay yıldız kullanılmak zorundadır. Logolu olarak üretilen makam bayrağında ay yıldız kullanımı zorunlu değildir.
Tüm makam bayraklarında olduğu gibi telalı makam bayrağının da ölçüsü 100×150 cm’dir. Baskı öncesinden baskı sonrası paketleme aşamasına kadar özen gösterilmesi gereklidir. İsteğe bağlı olarak bayrak kenarlarına püskül (saçak) dikilebilmektedir.

Telalı Makam Bayrağı ile Birlikte Kullanılan Makam Bayrak Direkleri

Makam bayrağı ile kullanılan makam bayrak direklerinin krom kaplama ve sarı (pirinç) kaplama olmak üzere iki farklı renk çeşidi bulunmaktadır ve bu iki farklı renkteki direklerin ay yıldız dahil olmaz üzere 225 cm ve 245 cm ölçüleri bulunmaktadır.

Elka Bayrak olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ve birikim ile kendi sektörümüzde Türkiye’nin en önde gelen firmalarından biri konumundayız. İmalat tesisimize sürekli yatırım yaparak en son teknolojiyi yakından takip etmekteyiz. Bayrak imalatı sırasında makinelerimizde kullanmış olduğumuz kaliteli boyalar ile istemiş olduğunuz ürünler üzerindeki renkleri hem beklentilerinizin üzerinde yapıyoruz hem de gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmak için doğa dostu boyalar kullanıyoruz.

Sizlerde kurumunuz için yaptırmayı düşündüğünüz telalı makam bayrağında diğer tüm bayrak çeşitlerinde olduğu gibi bizlere güvenebilir ve sorunsuz bir ürün alabilirsiniz. Siparişini vermiş olduğunuz ürünler için %100 müşteri memnuniyet garantisi veriyoruz ve Türkiye’nin neresinde olursanız olun anlaşmalı olduğumuz kargolar ile siparişlerinizi istemiş olduğunuz adresinize gönderimini yapıyoruz.

Konuşmayı başlat
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?