Takdim Flamaları

Takdim flamaları çeşitli etkinliklerde talep edilen flamalardır. Etkinliklerde bu flamaların en iyi bir şekilde etkinliğin amacını ifade etmesi gerekir. Bu nedenle de malzeme kalitesi önemlidir. Genellikle; 15×22,5 cm, 17×25 cm, 18×28 cm, 20×30 cm, 25×35 cm standart ebatlar ile imal edilen takdim flamaları için firmamız sizlere olabilecek en uygun fiyat teklifini vermeye hazırdır. Kaliteli birinci sınıf saten kumaş üzerine yapılacak baskı ile takdim flamanız canlı renklere sahip, kaliteli kumaştan imal edilmiş olacaktır.

Takdim flamalarınız için aynı zamanda talep ettiğiniz takdirde kenarları püsküller ile de dikilmektedir. Bu sayede kullanım alanı doğrultusunda daha gösterişli bir takdim flaması elde edebilirsiniz.

İstediğiniz adet ve ölçülerde sizlere takdim flamaları satışı yapmaktayız. Türkiye’nin her bir noktasına gönderim yapan firmamız, sizlere uygun fiyat teklifi sunmaya hazırdır. Bunun için iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Takdim Flaması Ölçüleri

Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi başlıca takdim flaması ölçüleri 15×22,5 cm, 17×25 cm, 18×28 cm, 20×30 cm, 25×35 cm’dir, fakat bu ölçülerin dışında sizleri talep etmiş olduğunuz özel ölçülerde de üretim imkanı bulunmaktadır

Takdim Bayrakları (Flamaları) Neden Önemlidir?

Takdim bayrakları önemlidir çünkü çeşitli etkinliklerde bir kurumun, oluşumun yada etkinliğin amacını en iyi bir şekilde ifade etmeyi sağlar. Kalitesiz, soluk renkli yada hemen deformasyona uğramış bir flama hem ilgili alanda kötü bir görüntüye hem de itibar kaybına neden olabilir. İşte bu nedenle “kalite” önemlidir. Bunun için de takdim flamaları üzerine uygulanacak olan görselin canlı renklere sahip olması gerekmektedir. Firmamız uzun yıllardır her türlü bayrak imalatını gerçekleştirmekle birlikte, takdim flamaları için de kaliteli malzeme kullanmaktadır. Bu sayede birinci sınıf kaliteli kumaştan, canlı renklere sahip bir takdim flaması elde etmiş oluruz.

Takdim flaması üzerine dilediğiniz bir görselin basımı mümkündür. Bu aşamada firmamız ile iletişime geçerek, flama üzerine basılmasını istediğiniz görseli bizlere dijital ortamda ulaştırmanız yeterli olacaktır. Bu sayede imalat tesisimizde son teknoloji tekstil baskı makinelerimiz ile dijital ortamda bizlere ulaştırdığınız görseli, saten kumaş üzerine başarılı bir şekilde aktarmış olacağız. Sonrasında titiz bir paketleme işlemi süreci ile de Türkiye’nin neresinde olursanız olun, adresinize ulaştıracağız.

Takdim Flamaları Fiyatları Ne Kadar?

Takdim flamaları fiyatları değişkenlik göstermektedir. Nitekim bu flamalar için tercih edebileceğiniz farklı ebatlar vardır. Bu ebatlardan birisi için ve aynı zamanda da ihtiyaç duyduğunuz adet sayısı için karar kılmanız gerekmektedir. Bu sayede firmamız ile iletişime geçerek, sizler için uygun fiyat teklifi sunmamızı sağlayabilirsiniz.

Firmamız piyasa genelinde her daim olabilecek en uygun fiyat teklifini sizlere sunma gayreti içerisindedir. Buna karşılık olarak ise kaliteden asla ödün vermemektedir. Bu sayede de siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktayız.

Türkiye'nin Her Yerine Takdim Flaması Satışı Yapıyoruz

Firmamız Türkiye’de nerede olursanız olun, adresinize kadar gönderim yapmaktadır. Firmamız ile iletişime geçerek belirteceğiniz sipariş detaylarınız ile birlikte, talep ettiğiniz bayrak siparişleriniz için bir teslimat adresi de sizlerden talep etmekteyiz. Bu sayede imalat sonucunda elde ettiğimiz takdim flamaları, belirtmiş olduğunuz adresinize kadar ulaştırılmaktadır.

Neden Bizleri Tercih Etmelisiniz?

İzmir merkezli firmamız uzun yıllardır her türlü bayrak imalatı hizmetini vermektedir. Hem bireysel hem de kurumsal müşterilerinin bayrak taleplerini en iyi bir şekilde karşılama amacındadır. Bu nedenle de olabilecek en uygun fiyat teklifini sunarken, kaliteden asla ödün vermemektedir. Nitekim imalat tesisine yapmış olduğu yatırımlar ile daha ekonomik bir şekilde imalat yapabilmektedir. Böylelikle siz değerli müşterilerine hem daha uygun fiyatlı hem de daha kaliteli bir bayrak imalat hizmeti vermektedir.

“Zamanında teslimat” üzerinde durduğumuz en önemli konulardan birisidir. Özellikle de kurumsal müşterilerimiz açısından zamanında teslimatın ne kadar da önemli olduğunu biliyoruz ve bu bilinç ile teslimatı en kısa sürede gerçekleştiriyoruz

Konuşmayı başlat
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?