Dizili Flamalar

Dizili flamalar aynı zamanda ipe dizili flamalar veya ipe dizili bayraklar olarak da ifade edilebilir. Bu küçük bayraklar genellikle üçgen ve dikdörtgen şeklindedir. Bu türden bir kullanımı özellikle de çeşitli etkinliklerde görmüş olmalısınız. Özel açılışlar, organizasyon, toplantı, siyasi partilerin seçim çalışmalarında ve daha pek çok türden kutlamalar da bile bu şekilde kullanılan flamalar pek çok açıdan anlam ve önem taşırlar. Bu nedenle de kullanım alanları geniştir.

Firmamız sahip olduğu deneyim ile sizlere dizili flamalar imalatı ve satışını gerçekleştirirken aynı zamanda bu flamaları kullanım alanı ve amacınız doğrultusunda da sizlere en uygun standartlara sahip flamaları sunmaya hazırdır. Piyasa genelinde bulabileceğiniz en uygun fiyatları sizlere sunuyoruz. Uygun fiyat teklifi almak ve sipariş vermek için bizlerle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Dizili Flamalar Neden Önemlidir?

Bir ip boyunca dizilmiş olan flamaların kullanım alanları ve amaçları doğrultusunda önemlerine değinmemiz mümkündür. Esasında farklı renk seçenekleri ile de imalatı gerçekleştirilen bu flamalar aynı zamanda belirli bir logo, görsel yada yazıyı yansıtacak bir şekilde de imal edilmektedir. Dolayısıyla da pek farklı amaç doğrultusunda, pek çok farklı şekilde imalatı mümkündür.

Dizili flamalar daha çok işletmelerin tercih ettiği flamalardır. Bir mağazanın açılışında yapılan süslemelerden birisi de ipe dizilmiş bir şekilde renk renk flamalar olmaktadır. Bu renkler mağazanın logosu ile uyumlu bir şekilde belirlenebilecek renkler olabileceği gibi farklı türden renkler de olabilir. Genellikle iki farklı renk tercihi yapılır ve bu şekilde birbirinden farklı renklere sahip flamalar, ip sayesinde yan yana dizilirler. Bu şekilde de açılışı yapılacak olan mağaza alanına, kutlama alanına, toplantı alanına yada gösteri alanına asılırlar. Bu şekilde söz konusu alanda gerçekleştirilen ilgili etkinlik çok daha görsel etkili bir şekilde katılımcılara sunulmuş olur. Bu nedenle de ipe dizili flamalar önemlidir ve kaliteli bir malzemeye sahip olmalıdırlar.

Özellikle de kullanım alanlarının daha çok “açık alan” olduğunu dikkate aldığımızda, farklı hava koşullarına dayanıklılık daha da önem arz etmektedir. Firmamız sahip olduğu bilgi ve tecrübe ile bu durumların farkında olup, sizlere birinci sınıf kalite kumaştan imalat hizmeti vermektedir. Bu sayede uzun süre boyunca kullanabileceğiniz canlı renklere sahip dizili flamalara sahip olursunuz.

Türkiye’nin Her Yerine Dizili Flama Satışı Yapmaktayız

Flamalar genellikle üçgen bayraklar yada tanıtım flaması olarak da anılırlar. İstediğiniz ebatta, istediğiniz renk yada görsele sahip flamanızın imalat ve satışını gerçekleştirmekteyiz. Bu bağlamda firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.
Flamaların ebatları genellikle standart olup; 20×30 cm, 30×45 cm, 50×75 cm şeklindedir. Bu flamalar genellikle seri bir şekilde imal edilirler ve bu nedenle de “tek” halde satışları yoktur. Genellikle kullanım alanı ve amacı doğrultusunda, ihtiyaca uygun olacak şekilde; 50, 100, 150 ve 10’luk katlar şeklinde imal edilmekte ve imalat sonrasında uygun malzemenin kullanımı ile de paket halinde adresinize kadar ulaştırılmaktadır.
İhtiyaç duyduğunuz flama adedini bizlere bildirmeniz durumunda, sizler için olabilecek en uygun fiyat teklifini sunmaya hazırız. Öte yandan talep edeceğiniz flamalar ile ilgili diğer yapısal özellikler de fiyatlandırmayı etkileyebilmektedir. Bu nedenle de sizlere henüz şu aşamada kesin bir fiyat bilgisi veremiyoruz. Bizlerle iletişime geçerek, detayları belirtmeniz sizlere uygun fiyat teklifi sunabilmemiz için yeterli olacaktır.

Konuşmayı başlat
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?