Makam Bayrağı Fiyatları

Makam bayrakları, isminde de anlaşılacağı gibi bulunduğu makamı temsil eden bir bayrak türüdür. Bu bayrak türü genellikle makam odalarında, toplantı salonlarında, seminerler başta olmak üzere aklınıza gelebilecek her yerde kullanıma uygundur.

Makam bayrağı fiyatları piyasa geneline baktığınız zaman değişiklikler göstermektedir. Elka Bayrak olarak sizin talepleriniz doğrultusunda piyasa koşulları içerisinde en uygun fiyat teklifini vermek için çalışıyoruz. Sizlere ucuz fiyat verirken, kesinlikle kalitemizden ödün vermiyoruz.

Makam Bayrağı Fiyatları Etkileyen Unsurlar

Makam bayrağı fiyatlarını etkileyen bir diğer unsurda, tercih edilecek olan modeldir. Bu modelleri telalı makam bayrağı, asetatlı makam bayrağı ve çift kat saten makam bayrağı olarak adlandırabiliriz.

Telalı Makam Bayrağı

Telalı makam bayrakları; tek kat saten kumaş üzerine dijital baskı ile basılan logonuz çift kat tela kaplama yapılır, isteğe bağlı olarak kenarlarına saçak (püskül) dikilebilir.

Asetatlı Makam Bayrağı

Asetatlı makam bayrakları; isteğe bağlı olarak tek kat ve çift kat saten kumaş olarak imal edilen bu makam bayrak türü dijital baskı ile üretilmektedir ve her iki kumaş arasına özel asetat uygulanarak yapılmaktadır. Bu bayrak türünde kenarlarına saçak (püskül) uygulanabilir.

Çift Kat Saten Makam Bayrağı

Çift kat saten makam bayrakları; bu bayrak türü isminden de belli olduğu gibi iki ayrı saten kumaşa dijital baskı ile basılan bayraklarınız, sıcak kesim ve dikiş yardımı ile birbirlerine birleştirilir. Bu bayrak türünde de kenarlarına isteğe bağlı olarak saçak (püskül) uygulanabilir.

Makam bayrakları genellikle Türk bayrağı ve logolu kurum bayrağı olmak üzere ikili olarak kullanılır. Makam bayrağı ölçüsü 100×150 cm’dir.

Teknolojideki gelişmeleri yakından takip ederek, sürekli olarak imalat tesisine yapmış olduğunu yatırımlar ile makine parkurunu en son teknoloji makineler ile yenileyen firmamız kurumunuza ait logoyu veya görseli doğa dostu boyalar kullanılarak kumaş üzerine uygulamaktadır.

Makam Bayrak Direği

Makam bayrakları ile birlikte kullanılan makam bayrak direklerinin krom ve pirinç kaplama modeli bulunmak ile birlikte bu modellerinin 225 cm ve 240 cm iki farklı boyu bulunmaktadır.

En Uygun Makam Bayrağı Fiyatları

Türkiye’nin neresinde olursanız olun, kurumuzun için makam bayrağı ve makam bayrak direği siparişi vermek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Makam bayrağı fiyatları konusunda piyasa genelinin altında ve beklentilerinizin üzerinde bayraklara sahip olabilirsiniz. Siparişini vermiş olduğunuz ürünleriniz anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile kapınıza kadar gönderilmektedir.

Konuşmayı başlat
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?