Atatürk Posterleri

Atatürk Posterleri, Türkiye Cumhuriyeti kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün görsellerinin basılı olduğu posterlerdir. Pek çok farklı görselin, dijital ortamdan aktarımı mümkündür. Bu nedenle tercih edilebilecek bir görsel rahatlıkla poster olarak aktarılabilir. Web sitemiz üzerinde sizlere farklı Atatürk görselleri sunmaktayız. Bu görseller arasında tercih yapabileceğiniz gibi, kendiniz özel olarak bizlere dijital ortamda ulaştıracağınız görsel için de poster talebinde bulunabilirsiniz.

Atatürk posteri yüksek çözünürlüklü kalitesi, canlı renkler ve birinci sınıf kaliteli kumaş üzerinde gerçekleştirmekteyiz. Böylelikle sizlere ulaştırdığımız posterler için memnun kalma garantisi vermekteyiz. Canlı renklere sahip Atatürk posteriniz aynı zamanda pek çok farklı hava koşullarına karşı da dayanıklılık gösterir, hem görsel hem de renk olarak en ufak bir şekilde deformasyona uğramadan uzun süreli kullanım içindir.

Sizlere oldukça uygun fiyatlar dahilinde Atatürk posteri imalat hizmeti vermekteyiz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, adresinize kadar teslimat yapıyoruz. Sizler için uygun fiyat Atatürk posteri teklifi sunabilmemiz için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Atatürk Posteri İmalatını Nasıl Gerçekleştiriliyoruz?

Atatürk posteri imalatında öncelikli olarak sizlerden Atatürk’ün hangi görselinin (fotoğraf yada resim) postere dönüştürülmesini istediğinizi soruyoruz. Bu bağlamda web sitemiz üzerinde Atatürk’ün farklı poster görsel seçeneklerini keşfedebilir ve bu görsel seçeneklerinden birisi için karar kılabilirsiniz. Öte yandan uzman ekibimiz aynı zamanda sizlerin tarafımıza dijital ortamda ulaştıracağı özel bir Atatürk görseli varsa da, bu görseli de poster olarak basmamız mümkündür. Bu aşamada firmamız ile iletişime geçerek, ilgili görseli bizlere ulaştırmanız yeterli olacaktır.

Poster yapılacak olan Atatürk görseli için karar kılındığında, bundan sonra ideal kumaş tercihi yapılmalıdır. Atatürk posterlerini pek çok farklı kumaş tipi üzerinde basabilmekteyiz. Bu aşamada başlıca kullandığımız kumaş seçeneklerini; raşel ve saten kumaş olarak ifade edebiliriz. Bu kumaşlar kullanım alanına göre farklı özelliklere sahiptirler. İşte bu nedenle de posteri kullanım alanınız ve beklentileriniz doğrultusunda sizler için en ideal kumaştan imalat gerçekleştirmekteyiz.

Tercih edilen kumaş üzerine dijital tekstil makinalarımız ile Atatürk posterleri yüksek çözünürlüklü olarak baskıları gerçekleştirilir. Bayrak imalat tesislerimizdeki ekipmanlarımız yeni teknolojik ekipmanlar olduğundan dolayı en iyi verimi elde etmekteyiz. Dijital tekstil baskı işlemi sonucunda canlı renk ve görsele sahip Atatürk posteri elde etmekteyiz. Bu sayede siz değerli müşterilerimizin “kalite” beklentilerini de fazlası ile karşılamaktayız

Atatürk Posteri Fiyatları

Sektörde firmamız uzun yıllardır faaliyet göstermekte olup, siz değerli müşterilerine olabilecek en uygun fiyatı sunmaktadır. Bu bağlamda her ne kadar uygun fiyat teklifi sunsak da, kaliteden de asla ödün vermiyoruz. Sizler için talep edeceğiniz Atatürk posteri için uygun fiyat teklifi sunabilmemiz için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Belirteceğiniz ayrıntılar doğrultusunda sizler için olabilecek en uygun fiyat teklifini sunacağımızdan emin olabilirsiniz.
Atatürk posterleri özel günlerde Türk Bayrağı ile birlikte kullanılır.

Atatürk Posterleri (Ata Posteri) Ölçüleri

15×22,5 cm, 20×30 cm, 30×45 cm, 40×60 cm, 50×75 cm, 60×90 cm, 70×105 cm, 80×120 cm, 100×150 cm, 120×180 cm, 150×225 cm, 200×300 cm, 250×375 cm, 300×450 cm, 350×525 cm, 400×600 cm, 500×750 cm, 6×9 mt, 7×10,5 mt, 8×12 mt, 10×15 mt, 12×18 mt, 15×22,5 mt, 20×30 mt, 30×45 mt

Türkiye'nin Heryerine Atatürk Posteri Satışı Yapıyoruz

Hizmetlerinde her daim kaliteyi ön planda tutan firmamız, kaliteli birinci sınıf kumaş üzerinde gerçekleştirdiği kaliteli, yüksek çözünürlükte ve canlı renklere sahip Atatürk posterini sizlere Türkiye’nin neresinde olursanız olun adresinize kadar ulaştırmaktadır.
İmalatı gerçekleştirilen Atatürk posteri hijyen şartlarında, uygun malzeme ile en ufak bir şekilde hasar almadan paketlenir ve sizlere tamamen sıfır bir halde, özel ambalajı ile ulaştırılır. Firmamız ile iletişime geçtiğinizde aynı zamanda belirteceğiniz adres bilgisi sayesinde, imalat sonucunda elde ettiğimiz Atatürk posteriniz bu adrese kadar gönderilecektir. Firmamız zamanında teslimata önem vermektedir ve bu nedenle de talep ettiğiniz Atatürk posterleri olabilecek en kısa sürede, aksama olmadan adrese kadar gönderilecektir.

Konuşmayı başlat
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?