Okul Flamaları

Okul flamaları eğitim kurumlarında özel törenlerde sancak yada bir diğer ifade ile tören bayrakları eşliğinde kullanılan flamalardır. Bu flamalar eğitim kurumuna göre farklı renklere sahip olmaktadır.

Firmamız uzun yıllardır bayrak imalat sektöründe hizmet vermekte olup aynı zamanda eğitim kurumlarının okul flaması taleplerini de en iyi bir şekilde karşılamaktadır. Uygun fiyat garantisi ve birinci sınıf kalite kumaş ile imalatını gerçekleştirdiğimiz okul flamalarını Türkiye’nin neresinde olursanız olun adresinize kadar ulaştırmaktayız.

Firmamız ile iletişime geçerek okul flaması talebinde bulunabilir ve uygun fiyat teklifimizden faydalanabilirsiniz.

Okul Flamalarının Özellikleri

Okul flamalarının başlıca özellikleri arasında renk farklılıkları gelmektedir. Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi bir okul flamasının rengi ait olduğu eğitim kurumunu temsil etmektedir. Bu nedenle de eğitim kurumunun; ilkokul, okul öncesi, ortaöğretim yada çıraklık olması gibi durumlarına göre okul flamaları; pembe, mavi, sarı ve yeşil renklerinden birisi ile imal edilmektedir.

Eğitim kurumlarına göre flama renklerini aşağıdaki gibi ifade edebiliriz;

  • Pembe renk flamalar okul öncesi düzeyde eğitim veren kurumlar içindir.
  • Mavi renk flamalar ise ilkokul ve ortaokul düzeyinde eğitim veren kurumları temsil eder.
  • Sarı renk okul flaması ortaöğretim kurumları içindir.
  • Yeşil renk flamalar ise çıraklık eğitim ve eş değer diğer eğitim kurumları için kullanılan flama rengidir.

Tüm bu flamaların sahip olduğu bazı ortak özellikler vardır. Her birisinin ön yüzünde Milli Eğitim Bakanlığının logosu ve okulun ismi, kuruluş yılı yer alırken, arka yüzünde de ilgili kurumun renkleri bulunmaktadır.

Okul Flamaları Ölçüleri

Okul bayrağı ölçüleri 100×150 cm olarak üretilmektedir. Törenlerde okul flamaları ile birlikte kullanılan Türk Bayrağının ölçüsü ise 150×225 cm olmalıdır.

Okul Tören Bayrak Direğinin Ölçüsü

Okul tören bayrakları ile birlikte kullanılan tören bayrak direği ahşap olup yüksekliği 250 cm’dir.

Okul Flamaları Siparişi

Firmamız ile iletişime geçerek kolayca okul flaması siparişinizi verebilirsiniz. Firmamız ile iletişime geçtiğinizde sizler için en uygun fiyat teklifini sunmaya da hazırız. Okul flaması için firmamızı tercih ettiğinizde memnun kalacağınızı umuyoruz çünkü firmamız her daim kaliteyi ön planda tutmaktadır.

  • Sizlere ulaştırdığımız okul flaması doğru ve canlı renklere sahip olacaktır
  • Birinci sınıf kaliteli kumaş olması sayesinde kolay kolay deformasyona uğramaz
  • Kaliteli kumaş yapısı sayesinde hem logo hem de renkler uzun süre dayanıklılığını korur
  • Kaliteli kumaş yapısı aynı zamanda çeşitli dış hava koşullarına karşı da dayanıklılık gösterir

Sizlere ulaştıracağımız okul flamanıs hem yapısal hem de görsel olarak bu kalite kriterlerini ve çok daha fazlasını karşılayacaktır. Bu anlamda memnun kalacağınızın garantisini vermekteyiz. Deneyimli personellerimiz ve tam donanımlı imalat tesisimizde, taleplerinizi karşılamaya hazırız.

Türkiye’nin Her yerine Okul Flamaları Satışı Yapmaktayız

Firmamız İzmir merkezli bir firma olup, uzun yıllardır bayrak imalat sektöründe hizmet vermektedir ve Türkiye’nin her bir noktasındaki müşterilerine satış gerçekleştirmektedir. Firmamız ile iletişime geçerek, teslimat adresi ile ilgili ayrıntıları bizlere belirtmeniz yeterli olacaktır.
Titiz bir imalat süreci sonunda elde ettiğimiz okul flamanız, yine büyük bir titizlikle uygun malzemeye sahip paketle doğru bir şekilde paketlenir ve en ufak bir şekilde hasar almadan, profesyonel bir kargo firması ile adresinize kadar ulaştırılır.
Son olarak firmamızın “zamanında teslimat” konusunda oldukça hassas olduğunu belirtmeliyiz. Bu bağlamda her daim sizlere erken teslimat gerçekleştirmekteyiz ve memnuniyetinizi kazanmaktayız.

Konuşmayı başlat
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?