Kırlangıç Bayrak Fiyatları

Günümüzde değişik kullanım amaçlarına göre üretilen birçok değişik bayrak modeli bulunmaktadır. Bu bayrak çeşitlerinden biri olan kırlangıç bayraklar fiyatları günümüzde en çok kullanılan bayrak modellerinin başında gelmektedir.

Kırlangıç bayraklar genellikle; kamu kurum ve kuruluşları, özel kurumların açılış ve organizasyonlarında, iş toplantılarında, seminerlerde, tanıtım toplantıları gibi birçok alanda kullanımı mümkündür. Ölçü olarak en çok tercih edilen ebat 50×150 cm’dir.

Tüm bayrak çeşitlerinde olduğu gibi kırlangıç bayrak fiyatlarını etkileyen unsurların başında istemiş olduğunuz adet ve ölçü bulunmaktadır. Unutulmamalıdır ki, sipariş adediniz ne kadar çok olursa bayrakların adet fiyatları da bir o kadar uygun fiyat olmaktadır.

Elka Bayrak olarak üretimini yapmış olduğumuz tüm bayrak çeşitleri gibi kırlangıç bayrak fiyatlarını da piyasa genelinde en ucuz fiyatları sunmak için çok büyük uğraş veriyoruz.

Ucuz fiyat verirken imalatını yapmış olduğumuz tüm bayrak modelleri gibi kırlangıç bayraklarında istemiş olduğunuz adete bakmaksızın kesinlikle gerek baskı kalitesinden, gerekse de kumaş kalitesinden kesinlikle ödün vermiyoruz.

Kırlangıç Bayrak Ölçüleri ve Modelleri

Özel olarak kırlangıç bayrakların birçok değişik ölçüsü bulunmaktadır. Yazımızın başında da değindiğimiz üzere en çok tercih edilen ölçü 50×150 cm olmasına karşılık, bu ölçünün dışında da 50×100 cm, 50×120 cm, 50×200 cm, 60×150 cm, 60×200 cm, 70×200 cm, 75×200 cm, 75×250 cm, 100×200 cm, 100×300 cm tercih edilen ölçüler arasındadır.

Kırlangıç bayrak modellerinin kırlangıç, dikdörtgen ve kama olmak üzere üç farklı kesim şekli mevcuttur. Baskısı yapılan bayraklarımızın kenarlarına sıcak kesim uygulanarak, iplenmesinin önünde geçilmektedir.

Kırlangıç Türk Bayrak Fiyatları

Kırlangıç Türk bayrakları genellikle kurum bayrakları ile birlikte kullanılmaktadır. En çok tercih edilen ölçüler ise 50×200 cm ve 75×300 cm’dir. Bu ölçüler fabrikasyon baskı olarak yapılmaktadır.

Son zamanlar resmi ve özel günlerde yüksek katlı binaların dışını süslemek izin büyük ölçüde kırlangıç Türk bayrakları da yapılmaktadır. Bu bayrakların imalatı ise ölçü açısından baskısı mümkün olmadığı için aplike denilen sistem ile yapılmaktadır.
Her bayrak çeşidin de olduğu gibi kırlangıç tarzı Türk bayraklarında da fiyatı belirleyen iki önemli unsur bulunmaktadır. Bunlar; adet ve ölçüdür. Sipariş adediniz ne kadar çok olursa birim fiyatı da bir o kadar daha ucuz olmaktadır.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun, sipariş vereceğiniz bayrak adedi ister bir isterse de çok adet olsun, tüm ürünlerinizin imalatını özenle gerçekleştiriyoruz ve anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile adresinize kadar gönderimini sağlıyoruz.
Kırlangıç bayrak fiyatlarında piyasa genelinin altında fiyat veriyor ve ürünlerimiz için %100 müşteri memnuniyeti garantisi veriyoruz.

Konuşmayı başlat
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?