Masa Bayrağı İzmir

Masa bayrağı İzmir firması olarak kurulduğumuzdan günümüze kadar birçok gerek bireysel gerekse de kurumsal firma ile çalışarak onların memnuniyeti kazanmış bulunmaktayız.

Masa bayrağı, çalışma ortamlarında kullanıldığından dolayı en çok göz önünde bulunan bir bayrak türüdür. Bu yüzden baskısını kalitesi önemli olduğu kadar kullanılan kumaş ve boyaların canlı renklerden oluşması önemlidir.

Masa bayrağı İzmir olarak imalat tesisimizde bulunan makine parkurunu teknoloji yakından takip ederek sürekli en son teknoloji dijital baskı makineleri ile yenilediğimizden dolayı siparişini vermiş olduğunuz ürünlerin kalitesinden memnun kalıcağınızın garantisini vermekteyiz.

Masa Bayrağı Ölçüleri Nelerdir?

Masa bayraklarının birkaç değişik ölçüsü mevcuttur. Bu ölçüleri sıralandıracak olursak klasik tarzdaki masa bayrakları 15×22,5 cm, T tipi masa bayraklarının ölçüleri ise 8×25 cm, 8×30 cm, 10×25 cm, 10×25 cm’dir. T tipi masa bayraklarının isteğe bağlı olarak alt tarafları düz, kırlangıç olarak kesimleri yapılabilmektedir.

Masa bayrağının yapılış şeklinden biraz bahsedecek olursak; ilk önce bayrak üzerinde kullanılacak olan logonun dijital ortama aktarılması gereklidir. Ardından özel olarak üretimi yapılan saten kumaş üzerine dijital tekstil baskı sistemi ile basılan bayraklar, boyanın kumaş üzerinde daha iyi işlemesi için fikseden belli bir ısıdan geçirilir. Baskısı bitmiş ve fikseden geçirilen masa bayrakları sıcak kesim yardımı ile ışıklı masada üst üste koyularak birbirlerine birleştirilir ve en son aşama olarak masa bayrağına direk üzerinde durabilmesi için grogren veya diğer bir ismi ile uçkurluk dikilir.

Klasik tarzda olan 15×22,5 cm ölçüsündeki masa bayrakları tekli, ikili, üçlü, dörtlü ve beşli olarak kullanılabildiği gibi T tipi olan  8×25 cm, 8×30 cm, 10×25 cm, 10×25 cm ölçüsündeki masa bayrakları ise tekli, ikili, üçlü ve dörtlü olarak kullanıma uygundur.

Masa bayrakları ile birlikte kullanılan masa bayrak direk modellerini gerek krom kaplama gerekse de sarı kaplama olarak firmamızdan temin edebilirsiniz.

Masa Bayrağı İzmir Olarak Bize Nasıl Sipariş Verebilirsiniz?

Firmanız için yaptırmayı düşündüğünüz masa bayraklarınız için masa bayrağı İzmir olarak bizimle iletişim sayfamızda bulunan telefon numaralarından irtibata geçebilir ve siparişinizi verebilirsiniz. Siparişini vermiş olduğunuz ürünleriniz eksiksiz ve sorunsuz olarak sizlere ulaştırılacaktır.

Konuşmayı başlat
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?