Bayrak Ebatları

Bayrak ebatları standart ebatlar ve özel ebatlar olmak üzere temelde iki ana kategoride ele alınabilir. Standart olarak ifade edilen ebatlar, özellikle de ülke bayrakları başta olmak üzere çeşitli sektörlerde ilgili yasalar kapsamında belirlenmiş esaslar dikkate alınarak ölçülendirilmiş bayraklar olmaktadır.

Öte yandan bayrak ölçülerini belirleyen bir diğer önemli etken; bayrağın nerede, nasıl ve ne şekilde kullanılacağıdır.

Örneğin masa üzerinde kullanılacak bayraklar için belirli standart ebatlar vardır ve aynı şekilde sancakta dalgalanması amaçlanan bayraklar için daha büyük ebat seçenekleri söz konusudur. Dolayısıyla ilk etapta sizlerin talep edeceği bayrak çeşidini dikkate alıyoruz ve bu doğrultuda ebat seçeneklerini tercihinize sunuyoruz.

Bayrak ebatları esasında oldukça geniş bir konudur. Bunun nedeni ise bayrakların kullanım alanlarının oldukça farklı olmasından kaynaklanır. Temel olarak iç ve dış alanlar olarak tanımlayabileceğimiz bayrak kullanım alanlarını aynı zamanda iç ya da dış alanda hangi amaçla kullanılacağı da yine birçok farklı ebat seçeneğini ortaya çıkarmaktadır.

Örneğin bir etkinlikte bayraklar daha çok ön planda tutulur ve fark edilmesi gerekir. Bu bağlamda kullanılacak olan ebadın da büyük olması gerekir. Ancak eğer bir etkinlik söz konusu değilse, eğer iç mekanda herhangi bir odadaki masa üzerinde bayrak kullanılacaksa, bu durumda çok daha küçük bir bayrak ebat seçimi yeterli olacaktır.

Bayrak Ebatlarında Malzeme Kalitesi

Bayrak ebatları kadar önemli olan bir diğer konu da bayrak malzeme kalitesidir. Esasında malzeme kalitesi denen durum, tamamen kumaş tipi ile alakalıdır. Özellikle söz konusu bayrağın dış alanda kullanım durumu söz konusu ise daha dayanıklı bir kumaş tipinin tercih edilmesi gerekli olmaktadır ki bu da ebat seçiminden sonraki en önemli seçim aşamasıdır.

Elbette firmamız tüm bu aşamalar boyunca müşterilerine yardımcı olmakta ve kullanım alanları, amaçları doğrultusunda ihtiyaç duyulan en iyi bayrak modelinin imalatını gerçekleştirmektedir. Zamanında teslimat ve oldukça makul fiyat teklifi gibi tüm bu detaylar siz değerli müşterilerimizin uzun vadede memnun kalmasını sağlamakta olup, her daim tekrar tekrar bizleri tercih edebilmeniz açısından da kaliteyi ön planda tutmaktayız.

Konuşmayı başlat
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?