Anasayfa / Uncategorized / Makam Bayrakları

Makam Bayrakları

Makam bayrakları, işletmelerin yada kamu kuruluşlarının ilgili üst düzey birimlerindeki odalarında bulunan bayraklardır. Makam bayrakları standart olarak 100×150 cm ölçüsünde yapılmaktadır.

Bayrak imalatı yapan firmamız, kurumsal müşterilerinin makam bayrakları taleplerini her daim en iyi bir şekilde karşılamaktadır. Birinci sınıf kalite saten kumaş üzerine gerçekleştirilen dijital baskı ile canlı renklere sahip makam bayrağınız adresinize kadar gönderilmektedir. İhtiyaç duyduğunuz makam bayrakları için en iyi fiyat teklifini alabilmek için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Makam Bayrağı Neden Önemlidir?

Makam bayrağının çeşitli kurum yada işletmeler açısından önemli bir yeri vardır. Nitekim bu bayraklar söz konusu kurum yada işletmeyi en iyi bir şekilde temsil etmesi gereken bayraklardır. İşte bu nedenle de kaliteli malzemeden imal edilmeleri gerekir. Bizler sektörde uzun yıllardır faaliyet göstermekte olup, tüm bu gereksinimlerin farkındayız ve siz değerli kurumsal müşterilerimizin makam bayrağı taleplerini kaliteli saten kumaş üzerine son teknoloji dijital tekstil baskı makinelerimiz ile gerçekleştirdiğimiz baskımız ile imalatını gerçekleştirmekteyiz.

Görsellik konusunda üzerinde en çok durulması gereken makam bayrağı canlı renklere sahip olmalı, kolay kolay kirlenmemelidir. Bu bayrağın direği krom yada pirinç malzemeden imal edilmelidir.

Makam Bayrağı
Makam Bayrağı

Makam Bayrağı için Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

İhtiyaç duyduğunuz makam bayrakları için firmamızı tercih etmeniz, memnuniyetiniz açısından önemlidir. Nitekim makam bayrağı imalatında çok ucuz ancak kalitesiz malzeme ile imalat gerçekleştirilen şirketler de bulunmaktadır. Bizler ise olabilecek en uygun fiyata, olabilecek en iyi kalitede makam bayraklarınızın imalatını gerçekleştirmekteyiz. Sizlere hem daha ekonomik hem de daha kaliteli bir imalat hizmeti verebilmemiz adına sürekli olarak bayrak imalat tesisimize ve ekipmanlarımıza yatırım yapmaktayız.

Tüm bu kriterler doğrultusunda, sizlere ulaştıracağımız makam bayrağı için aşağıdaki kriterleri karşılıyor olacağız;

  • Makam bayrak direğiniz tercihinize göre krom yada pirinç kaplamadan imal edilmiş olacak
  • Üstün dijital tekstil baskı işlemimiz sayesinde, talep ettiğiniz görsel (logo) canlı renkler ile basılmış olacak,
  • Kaliteli, birinci sınıf saten kumaş üzerine baskı yapılmış olacak,
  • Kolay kolay kirlenmeyen kumaş yapısı sayesinde uzun süre dayanıklılık gösterir,
  • Kolay kolay deformasyona uğramayan kumaş ile de pek çok koşulda dayanıklıdır.

Sonuç olarak makam bayrağı imalatında iyi bir imalat firması tercihi önem arz etmektedir. Bu bağlamda bizler, uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteriyor olmakla birlikte, güvenebileceğiniz bir firmayız. Sahip olduğumuz tecrübe ve ekipmanlarımız ile şirket yada kurumunuzu temsil edecek makam bayrağını üst düzey kalitede hem de oldukça uygun bir fiyat avantajı ile imal etmeye hazırız.

Makam Bayrağı İmalatı

Makam bayrakları genel olarak ikişer olarak talep edilmektedir. Bu bayraklardan bir diğeri genellikle Türk bayrağı olmaktadır. Bir diğeri ise ilgili şirket yada kurumu en iyi bir şekilde ifade eden görselin basılı olduğu bayraktır. Bu görsel ilgili kurum yada şirkete özel olarak hazırlanmış bir logo olmaktadır. Eğer hali hazırda bir logonuz varsa bu görseli makam bayrağı olarak fiziksel ortama aktarımını gerçekleştirebilmemiz için bizlere dijital ortamda ilgili görseli göndermeniz yeterli olacaktır. Tüm bu aşamada sizlere uzman personellerimiz yardımcı olmaya hazırdır.

Türkiye’nin Her Yerine Makam Bayrakları Satışı Yapıyoruz

Türkiye’nin neresinde olursanız olun, adresinize kadar makam bayraklarınızı ulaştırıyoruz. Bizlerle irtibata geçtiğinizde, sipariş kaydınızı oluştururken aynı zamanda teslimat adresini de belirtmeniz yeterli olacaktır. Böylelikle imalat sonucunda elde ettiğimiz makam bayraklarınız adresinize kadar tamamen özel ambalajlı bir şekilde gönderilecektir.

Zamanında teslimata önem veriyoruz ve sizlere olabilecek en uygun fiyat teklifini sunmaya hazırız. Lütfen firmamız ile iletişime geçiniz.

Hakkında admin

Bir de buna bakın

Gönder Bayrağı

Gönder Bayrakları

Gönder bayrakları (direk bayrakları), göndere çekilmiş olan bayraklardır. Firmamız gönder bayrağı imalatını oldukça uygun fiyatlar …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by
%d bloggers like this: