Makam Bayrakları

Makam bayrakları, işletmelerin ya da kamu kuruluşlarının ilgili üst düzey birimlerindeki odalarında bulunan bayraklardır. Makam bayrakları genellikle kurum logosu ve Türk Bayrağı olmak üzere beraber kullanılmaktadırlar.

Bayrak imalatı yapan firmamız, kurumsal müşterilerinin makam bayrakları taleplerini her daim en iyi bir şekilde karşılamaktadır. Birinci sınıf kalite saten kumaş üzerine gerçekleştirilen dijital baskı ile canlı renklere sahip makam bayrağınız adresinize kadar gönderilmektedir.

İhtiyaç duyduğunuz makam bayrakları için en iyi fiyat teklifini alabilmek için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Makam Bayrakları Neden Önemlidir?

Makam bayrağının çeşitli kurum ya da işletmeler açısından önemli bir yeri vardır. Nitekim bu bayraklar söz konusu kurum ya da işletmeyi en iyi bir şekilde temsil etmesi gereken bayraklardır. İşte bu nedenle de kaliteli malzemeden imal edilmeleri gerekir. Bizler sektörde uzun yıllardır faaliyet göstermekte olup, tüm bu gereksinimlerin farkındayız ve siz değerli kurumsal müşterilerimizin makam bayrağı taleplerini kaliteli saten kumaş üzerine son teknoloji dijital tekstil baskı makinelerimiz ile gerçekleştirdiğimiz baskımız ile imalatını gerçekleştirmekteyiz.
Görsellik konusunda üzerinde en çok durulması gereken makam bayrağı canlı renklere sahip olmalı, kolay kolay kirlenmemelidir. Bu bayrağın direği krom ya da pirinç malzemeden imal edilmelidir. Türk Bayrağı ile birlikte kullanılan makam bayraklarında makam direği üzerinde bulunan alem kullanılmamaktadır.

Makam Bayrakları Ölçüsü Nedir?

Makam Bayrakları 100×150 cm ölçüsünde imalatı gerçekleştirilir.

Makam Bayrağı İmalatı

Makam bayrakları genel olarak iki adet olarak talep edilmektedir. Bu bayraklardan bir diğeri genellikle Türk bayrağı olmaktadır. Bir diğeri ise ilgili şirket ya da kurumu en iyi bir şekilde ifade eden görselin basılı olduğu bayraktır. Bu görsel ilgili kurum ya da şirkete özel olarak hazırlanmış bir logo olmaktadır. Eğer hali hazırda bir logonuz varsa bu görseli makam bayrağı olarak fiziksel ortama aktarımını gerçekleştirebilmemiz için bizlere dijital ortamda ilgili görseli göndermeniz yeterli olacaktır. Tüm bu aşamada sizlere uzman personellerimiz yardımcı olmaya hazırdır.

Makam Bayrak Çeşitleri

Makam Bayraklarının 3 farklı türde üretimi mümkündür. Bunlar Çift Kat Saten Kumaş Makam Bayrağı, Telalı Makam Bayrağı ve Asetatlı Makam Bayrağı’dır.

Çift Kat Saten Kumaş Makam Bayrağı;

Bu makam bayrağı türünde istenilen olan görsel iki farklı saten kumaşa dijital tekstil baskı sistemi uygulanarak birbirlerine sıcak kesim yardımı ile birleştirilir ve kenarlarına çift dikiş uygulanır. İsteğinizi bağlı olarak saçaklı veya saçaksız üretimi yapılabilir.

Telalı Makam Bayrağı;

Özel olarak üretilen saten kumaş üzerine baskı yapılan makam bayraklarımızın arkasına ısı yardımı ile dik durması ve deforme olmaması için çift kat tela yapıştırılır, bayraklarımız istediğinize bağlı olarak saçaklı veya saçaksız olarak imal edilebilir.

Asetatlı Makam Bayrağı;

Bizlere ulaştırdığınız bayrak üzerinde durmasını istediğiniz görseliniz saten kumaş üzerine uygulandıktan sonra, kumaş arkası asetat ile kaplamaktadır, isteğe bağlı olarak tek kat veya çift kat olarak üretimi mevcut olan bu makam bayraklarının kenarları sizin talebiniz doğrultusunda saçaklı veya saçaksız olarak üretimi mümkündür.

Makam Bayrağı Fiyatları

Sizler için özel olarak üretilen makam bayrakları seçeceğiniz bayrak türüne göre değişiklik göstermektedir. Sizlere uygun fiyat verebilmemiz için internet sitemizde bulunan iletişim bölümünden bizim ile irtibata geçip istemiş olduğunuz özellikleri belirtmeniz yeterli olacaktır.

Makam Bayrağı Direkleri

Makam bayrakları ile kullanılan direklerin krom ve pirinç olmak üzere iki türü bulunmaktadır. Krom makam direğinin ve pirinç makam bayrak direğinin 225 cm ve 240 cm uzunluğunda iki farklı boyları bulunmaktadır.

Makam Bayrağı için Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

İhtiyaç duyduğunuz makam bayrakları için firmamızı tercih etmeniz, memnuniyetiniz açısından önemlidir. Nitekim makam bayrağı imalatında çok ucuz ancak kalitesiz malzeme ile imalat gerçekleştirilen şirketler de bulunmaktadır. Bizler ise olabilecek en uygun fiyata, olabilecek en iyi kalitede makam bayraklarınızın imalatını gerçekleştirmekteyiz. Sizlere hem daha ekonomik hem de daha kaliteli bir imalat hizmeti verebilmemiz adına sürekli olarak bayrak imalat tesisimize ve ekipmanlarımıza yatırım yapmaktayız.

Tüm bu kriterler doğrultusunda, sizlere ulaştıracağımız makam bayrağı için aşağıdaki kriterleri karşılıyor olacağız;

  • Makam bayrak direğiniz tercihinize göre krom ya da pirinç kaplamadan imal edilmiş olacak
  • Üstün dijital tekstil baskı işlemimiz sayesinde, talep ettiğiniz görsel (logo) canlı renkler ile basılmış olacak,
  • Kaliteli, birinci sınıf saten kumaş üzerine baskı yapılmış olacak,
  • Kolay kolay kirlenmeyen kumaş yapısı sayesinde uzun süre dayanıklılık gösterir,
  • Kolay kolay deformasyona uğramayan kumaş ile de pek çok koşulda dayanıklıdır.

Sonuç olarak makam bayrağı imalatında iyi bir imalat firması tercihi önem arz etmektedir. Bu bağlamda bizler, uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteriyor olmakla birlikte, güvenebileceğiniz bir firmayız. Sahip olduğumuz tecrübe ve ekipmanlarımız ile şirket yada kurumunuzu temsil edecek makam bayrağını üst düzey kalitede hem de oldukça uygun bir fiyat avantajı ile imal etmeye hazırız.

Türkiye’nin Her Yerine Makam Bayrakları Satışı Yapıyoruz

Türkiye’nin neresinde olursanız olun, adresinize kadar makam bayraklarınızı ulaştırıyoruz. Bizlerle irtibata geçtiğinizde, sipariş kaydınızı oluştururken aynı zamanda teslimat adresini de belirtmeniz yeterli olacaktır. Böylelikle imalat sonucunda elde ettiğimiz makam bayraklarınız adresinize kadar tamamen özel ambalajlı bir şekilde gönderilecektir.
Zamanında teslimata önem veriyoruz ve sizlere olabilecek en uygun fiyat teklifini sunmaya hazırız. Lütfen firmamız ile iletişime geçiniz.

Konuşmayı başlat
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?