Atatürk Masa Bayrakları

Atatürk masa bayrakları, Türkiye Cumhuriyeti kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün dijital ortamda bulunan resminin kumaş üzerine aktarımı ile imalatı yapılmaktadır.

İç mekan ortamlarda kullanımından dolayı masa bayraklarının görsel olarak yüksek çözünürlüklü yani fotoğraf üzerinde bulunan aklınıza gelebilecek tüm detayların net ve görünür olması gerekmektedir.

Masa bayrakları 8×30 cm ölçüsünde olup, saten kumaş üzerine dijital tekstil baskı sistemi ile uygulanmaktadır. Baskısı yapılan kumaş sıcak kesim yardımı ile birbirine birleştirilir.

Atatürk masa bayrakları genellikle Türk Bayrağı ile birlikte ikili t tipi masa bayrak direğinde kullanılmaktadır. İsteğe bağlı olarak klasik ikili masa bayrak direğinde de kullanıma uygundur. Klasik ikili bayrak direklerinde kullanılan bayrak ölçüsü 15×22,5 cm’dir.

Web sitemizde bulunan görsellerden tercih yapabileceğiniz gibi sizlerin bizlere dijital ortamda göndereceğiniz Atatürk görselleri de masa bayraklarına uygulanabilmektedir.

Teknolojiyi yakından takip eden ve makine parkurunu sürekli en son teknoloji makineler ve programlar ile yenileyen firmamızdan talep ettiğiniz Atatürk masa bayraklarının kalitesinden memnun kalma garantisi vermekteyiz.

Tüm bayrak modellerinde olduğu gibi masa bayrakları imalatında doğa dostu boyalar kullanarak hem siparişini vermiş olduğunuz masa bayraklarının canlı renklere sahip olmasının hem de gelecek olan nesillere daha yaşanılabilir bir dünya bırakmak için çabalıyoruz.

Atatürk Masa Bayrakları Fiyatları

Ulu Önderimizin resminin bulunduğu masa bayraklarında fiyatları herkesin rahatça alabilmesi için piyasa koşullarının altında tutmaya çok önem veriyoruz. Bunu yaparken kesinlikle baskı kalitesinden ve kullanılan sarf malzemelerden ödün vermiyoruz ve sizlere piyasada bulabileceğiniz en kaliteli ürünleri gönderiyoruz.

Atatürk masa bayrakları fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için bize e-mail yolu ile veya firmamızın telefon numaralarından ulaşabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarımız size her konuda yardımcı olmaya hazırlar.

Türkiye’nin Her Yerine Masa Bayrağı Satışı

Kuruluşundan bugüne kadar birçok gerek kurumsal gerekse de bireysel müşterilere birçok farklı bayrak hizmetleri sunan firmamız Türkiye’nin neresinde olursanız olun, ister bir adet isterseniz çok sayıda sipariş vermiş olun, ürünleriniz siparişi vermiş olduğunuz zamanda konuşulan teslimat gününde anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile adresinize kadar sorunsuz bir şekilde teslimat edilmektedir.

Konuşmayı başlat
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?