Anasayfa / Uncategorized / Masa Bayrakları

Masa Bayrakları

Masa bayrakları çeşitli işletmelerin, kamu kurum ve kuruluşlarının ilgili yönetim birimlerindeki odaların masaların üzerinde bulunan bayraklardır. Bu bayrakların ölçüleri genellikle 15×22,5 cm, 8×30 cm ve 10×30 cm şeklindedir fakat yine de istenilen herhangi bir ebatta imal edilebilmesi mümkündür. Masa bayraklarının beraberinde direkleri de bulunmaktadır. Bu direkler pirinç yada krom malzemeden imal edilmektedir.

Masa bayrakları aynı zamanda şirketlerin üst düzey yönetim birimlerindeki odalarında da kullanıldığından dolayı, şirket bayrağı olarak da ifade edilirler. Bizler uzun yıllardır sektörde hizmet veren bir firma olarak masa bayrakları olarak hem Türk bayrağı hem de işletmenizi yada kuruluşunuzu temsil eden bir logoya sahip masa bayrakları imalatını gerçekleştirmekteyiz. Firmamız ile iletişime geçerek, masa bayrağınız üzerinde istediğiniz logo yada görseli bizlere dijital ortamda ulaştırmanız yeterli olacaktır. Böylelikle göndermiş olduğunuz görseli yada logoyu talep ettiğiniz masa bayrağı üzerine uygulayıp, başarılı bir şekilde imalatını gerçekleştireceğiz. Sizlere uygun fiyat teklifi sunabilmemiz için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Masa Bayrak Direkleri Çeşitleri Nelerdir?

Masa bayrak direklerinin pek çok çeşidi bulunmaktadır. Bu direk çeşitleri daha çok direk tiplerine göre ifade edilirler.

Bu bağlamda başlıca masa bayrakları direk çeşitleri aşağıdaki gibi sıralandırılabilir;

  • Tekli Masa Bayrağı Direği
  • İkili Masa Bayrağı Direği
  • Üçlü Masa Bayrağı Direği
  • Dörtlü Masa Bayrağı Direği
  • Beşli Masa Bayrağı Direği
  • L Tipi Masa Bayrağı Direği
  • İkili T Tipi Masa Bayrağı Direği

Görüldüğü üzere, bayrak direkleri için sınıflandırma daha çok bayrak sayısına göre yapılmıştır. Bu bağlamda ihtiyaca uygun bir bayrak direği tercihi önem arz eder. Nitekim bir masada birden fazla bayrağın bulunacak olması durumunda, ayrı ayrı tekli direği kullanmak hem gereksiz yer işgaline hem de kötü bir görünüme neden olur. Bu nedenle aynı masada bulunması gereken bayrak sayısı arttıkça, bayrak sayısına göre; ikili, üçlü, dörtlü, beşli gibi modellere yönelmek daha doğru olacaktır.

Masa Bayrağı
Masa Bayrağı

Masa Bayrağı İmalatı

Firmamız yılların deneyimi ile sizlere masa bayrağı imalatı hizmeti vermektedir. İmalatı gerçekleştirilmesini istediğiniz masa bayrağı Türk bayrağı yada başka bir ülke bayrağı olabileceği gibi, işletme yada oluşumunuzu teslim eden özel bir görsele sahip bir bayrak da olabilir. Böyle bir durumda personellerimiz sizlere yardımcı olmaya hazırdır. Eğer masa bayrağınız üzerinde olmasını istediğiniz görseliniz hazır ise de bu görsel dijital ortamda tarafımıza göndermeniz yeterli olacaktır.

Firmamızı tercih ederek memnun kalacağınızın garantisini veriyoruz. Çünkü bizler kaliteyi her daim ön planda tutmaktayız. Bu nedenle de imalatını gerçekleştirdiğimiz masa bayrakları canlı renklere sahip, birinci sınıf kumaş olup, kolay kolay kirlenmeyen ve uzun yıllar kullanıma uygun bayrak modelleridir.

Masa Bayrağı Fiyatları

Masa bayrağı fiyatları değişkenlik göstermektedir. Sizlere kesin bir fiyat verebilmemiz için firmamız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Firmamız genel olarak hem internet ortamında hem de fiziksel ortamda bulabileceğiniz pek çok bayrak imalat firmasına kıyasla sizlere olabilecek en uygun fiyat teklifini sunma gayreti içerisindedir. Bu bağlamda masa bayrakları için fiyatların belirlenmesinde pek çok unsur var ve bu nedenle sizler için kesin bir fiyat verebilmemiz için bizlerle irtibata geçmeniz gerekmektedir.

Türkiye’nin Her Yerine Masa Bayrakları Satışı Yapıyoruz

Türkiye’nin neresinde olursanız olun, talep ettiğiniz masa bayraklarınızı adresinize kadar ulaştırıyoruz. İmalat sonrasında özenle, hijyenik bir şekilde uygun malzeme ile paketlenen masa bayraklarınız, sizlere en ufak bir hasar olmadan teslim edilmektedir. “Zamanında teslimat” üzerinde en çok durduğumuz hizmet kalite kriterimizdir. Bu nedenle de sizlere her daim zamanında ve hatta zamanından önce teslimat gerçekleştirmekteyiz.

Elka Bayrak olarak tarihteki 16 Büyük Türk Devleti için 16’lı üretim de yapmaktayız.

Türkiye’de ilk defa Elka Bayrak olarak üretimini yapmış olduğumuz damla tipi plaj masa bayraklarına Ulu Önderimiz Atatürk’ün fotoğrafını, kurumunuzun logosu, spor kulübünüzün logosu gibi aklınıza gelebilecek her türlü görselinizin üretimini yaptırabilirsiniz.

Bir de buna bakın

Gönder Bayrağı

Gönder Bayrakları

Gönder bayrakları (direk bayrakları), göndere çekilmiş olan bayraklardır. Firmamız gönder bayrağı imalatını oldukça uygun fiyatlar …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by
%d bloggers like this: