Bayrak Siparişi

Özel bayrak siparişi ya da kuruma özel bir tasarımın bayrak haline getirilmesine yönelik siparişlerinizi alıyoruz ve en kısa sürede teslimat gerçekleştiriyoruz.

Sipariş sürecinde grafik tasarım uzmanlarımız sizi dinliyor ve belirttiğiniz, talep ettiğiniz, bayrağınız için son derece önemli olan detayları not ediyor. Tüm bu ayrıntılar baz alınarak, bayrağınız ilk etapta kullanmakta olduğumuz güncel tasarım yazılımları ile hazırlanıyor.

Hem bu hazırlanma sürecinde hem de süreç sonunda sürekli sizinle iletişimde kalıyoruz ve bu sayede tam anlamıyla istediğiniz bir bayrak tasarımını elde etmiş oluyoruz.

Bayrak Siparişi Aşamaları

Bayrak siparişi süreci adım adım ilerleyen bir süreç ve bu sürecin ilk etabı sanal ortamda, profesyonel yazılım kullanılarak ilerlemektedir. Uzman personellerimiz bu süreçte tasarım detaylarını dikkate alarak, bayrağınızın genel görünümünü tamamlar. Tüm detaylar, sizin istediğiniz gibi olduktan sonra ise bayrak siparişi sürecinin bir sonraki adımına geçilir ve bayrak artık gerçek ortamda, fiziksel bir şekilde elde edilmek üzere imalathanede imalat sürecine dahil olur.

Bayrak imalat sürecinde en önemli tercihlerin başında kumaş tipi gelir. Bazı kumaş tipleri sıvıya daha az dayanıklı olduğundan, özellikle de dışarıda kullanımı tercih edilecek bayrak talepleri için sıvıya dayanıklı kumaş tipinin tercih edilmesi çok daha doğru bir karar olacaktır. Bu sayede farklı hava koşullarına dayanıklı bayrak kumaşı hem bayrak renklerini korur hem de kırışıklık gibi sorunlar yaşatmadan uzun vadede beklentileri karşılar.

Firmamız ilk etapta ne tür bir bayrak talebinde bulunacağınızı dikkate alır ve bu doğrultuda sizlere kumaş seçeneklerini sunar. Tercih edilecek kumaş, bayrağın dayanıklılığını son derece fazla etkileyen temel ayrıntı olmakla birlikte personellerimiz, en doğru kumaş tercihi yapabilmeniz için sizlere hem bilgi aktarımında bulunmaktadır hem de kullanım alanınız doğrultusunda kumaş tipi önerisi sunmaktadır. Sonuç olarak bayrak siparişi verirken teknik ayrıntılar ile uğraşmanıza gerek yok. Personellerimiz sizlere her bir ayrıntı konusunda yardımcı olmakta ve bu sayede ihtiyacınız doğrultusunda en iyi kalite kriterlerine sahip bayrak talebini oluşturabilirsiniz. Firmamız ile iletişime geçerek merak ettiğiniz soruları sorabilir ve Türkiye’nin neresi olursa olsun, bayrak sipariş talebinde bulunabilirsiniz.

Konuşmayı başlat
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?