Anasayfa / blog / Atatürk Posteri Fiyatları

Atatürk Posteri Fiyatları

Herkesin rahatça alabilmesi için tüm ürünlerimiz de olduğu gibi Atatürk posteri fiyatları da mümkün olduğu kadar minimize tutulmaya çalışılmaktadır. Her ne kadar fiyatları minimize tutmaya çalışsak da bunu yaparken kesinlikle istemiş olduğunuz ürününüz gerek baskı gerekse de kumaş kalitesinden ödün vermiyoruz.

İstemiş olduğunuz Atatürk posteriniz ister küçük ölçüde olsun, isterse de büyük ölçüde olsun, piyasa genelinde bulabileceğiniz en kaliteli ve en uygun fiyatları sunmaya gayret ediyoruz.

Atatürk posterleri, resmi bayramlar başta olmak üzere kamu kurum ve kuruluşları, özel sektör, okullar, belediyeler, valilikler, hastaneler başta olmak üzere çok geniş bir yelpaze genelinde kullanılmaktadır.

Atatürk Posterleri İçin Görselleri Nasıl Seçebilirsiniz

İstemiş olduğunuz Atatürk posteri için internet sayfamızda yer alan Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün görsellerinden herhangi birini seçebilir veya sizin elinizde bulunan görseli firmamıza e-mail yolu ile ulaştırabilirsiniz.

Seçmiş olduğunuz Atatürk posteriniz, sipariş anında belirtilen günde anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile adresinize kadar gönderimi sağlanacaktır.

Atatürk Posteri
Atatürk Posteri

Atatürk Posteri Fiyatları Yapımı

Belirlemiş olduğunuz Atatürk görseliniz ilk olarak istemiş olduğunuz ölçüye göre dijital ortamda hazırlanır ve son teknoloji baskı makinelerimizde doğa dostu boyalar kullanılarak, özenle baskısı yapılmaktadır. Baskı aşamasında sonra boyanın kumaş üzerinde daha canlı durması ve herhangi bir dış hava koşulundan etkilenmemesi için fikse işlemi yapılmaktadır. Fikse işleminden sonraki aşamamız kumaşın kesim ve dikim işlemidir.

Atatürk Posteri Fiyatları
Atatürk Posteri Fiyatları

Sipariş verebileceğiniz başlıca Atatürk posteri ölçüleri

20×30 cm, 30×45 cm, 40×60 cm, 50×75 cm, 60×90 cm, 70×105 cm, 80×120 cm, 100×150 cm, 120×180 cm, 150×225 cm, 2×3 mt, 3×4,5 mt, 4×6 mt, 5×7,5 mt, 6×9 mt, 8×12 mt, 10×15 mt, 12×18 mt, 15×22,5 mt, 20×30 mt, 30×45 mt’dir. Bu ölçülerin dışında sizlerin belirlemiş olduğu ölçülerde de baskı imkanı mevcuttur.

Atatürk posteri fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için web sitemizde bulunan iletişim bölümündeki formu doldurarak, whatsapp’tan bizlere yazarak, e-mail göndererek veya telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz, konusundan uzman çalışma arkadaşlarımız, sizlere büyük bir memnuniyet ile yardımcı olacaklardır.

Bir de buna bakın

Gönder Bayrak

Gönder Bayrak

Gönder bayrak, gerek özel kuruluşların gerekse de kamu kurumlarının bulundukların yerin dışında bulunan bayrak direklerinde …

Sohbeti Aç
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by
%d blogcu bunu beğendi: