Baskılı Kürdan Bayrak

Baskılı kürdan bayrak, çeşitli organizasyon ve etkinliklerde markanızın imajını sağlamak açısından çok önemli bir sunum türüdür.

Tanıtım toplantılarında, bayi toplantılarında, açılışlarda, ürün tanıtım organizasyonları gibi birçok kullanım alanı mevcuttur.

Restaurant ve kafeler kürdan bayrakları kahvaltılarda, et, köfte, kebap ve tavuk gibi sıcak yiyeceklerde, burger menüler gibi birçok farklı ürün türlerinde kullanabilmektedirler.

Kürdan bayraklar, direk olarak gıda ile bire bir temas ettiği için hijyen ortamda üretilmesi olmazsa olmazdır. Bu yüzden firmanız için siparişini vermiş olduğunuz ürünleriniz kesinlikle baskı anından paketlemesine kadar hijyen bir ortamda ve el değmeden imal edilmektedirler.

6,5 cm, 15 cm, 20 cm ve 25 cm boyutlarında olan kürdanlarımızda kullanılan kürdan bayrakların 4 farklı modelimiz mevcuttur. Bu modelleri sayacak olursa yuvarlak model, kırlangıç model, düz model ve üçgen modeldir.

Yuvarlak model kürdan bayraklar 20×20 mm, 22×22 mm, 24×24 mm, kırlangıç model kürdan bayraklar 15×35 mm, 20×35 mm, 24×35 mm, düz model kürdan bayraklar 20×35 mm, 24×35 mm, üçgen model kürdan bayrak ise 24×35 mm’dir. Bu ölçülerin dışında sizlerden gelen özel ölçülerde de üretim yapabilmekteyiz.

Kürdan bayrak imalatlarımızda üretim adedimiz en az 500’dür.

Baskılı Kürdan Bayrak Üretimi Nasıl Yapılır?

Kürdan bayrak imalatına başlarken bizimle iletişime geçtiğiniz zaman konusunda uzman arkadaşlarımız sizden ilk önce bayrak üzerinde kullanmak istediğiniz logonuzu dijital ortamda vektörel formatta sizlerden talep edeceklerdir.

Sizlerin göndermiş olduğunuz logonuz, seçeceğiniz kürdan bayrak modelinin şablonuna koyularak onay amaçlı sizlere gönderilmektedir.

Sizlerden gelen onay doğrultusunda en son teknoloji makinelerimizde istemiş olduğunuz bayraklarınızın baskı işlemi yapılmaktadır. Baskı işleminden sonra bayraklarınız sizlerin istemiş olduğu şekilde kesilmektedir.

Kesim işleminden sonra özel olarak üretilen makinemizde bayraklarınız el değmeden yapıştırılıp, paketlenmektedir.

Paketlenen işleriniz sizlerin istediği kargo firması ile veya bizim anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile adresinize kadar gönderimi yapılır.

İşletmeniz için yaptırmayı düşündüğünüz baskılı kürdan bayrak siparişleriniz için bizleri tercih ederek hem beklentilerinizin üzerinde hijyen ortamda imalatı yapılmış ürünlerinizi alabilir hem de sizlere sunmuş olduğumuz uygun fiyat avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Konuşmayı başlat
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?