Plaj Bayrakları

Plaj bayrakları aynı zamanda; dubalı bayrak, reklam bayrağı, olta bayrak, damla bayrak, yelken bayrak gibi farklı isimler ile de bilinir. Bu bayraklar pek çok farklı işletme modelinin hizmet yada ürünlerini tanıta bilmesinde son derece kullanışlı bir bayrak modelidir. Doğrudan işletme adı, logosu uygulanabildiği gibi hizmet yada ürünleri ile ilgili çeşitli görsel çalışmalarında bu bayrağa uygulanması mümkündür. Plaj bayrakları kimi zaman çeşitli etkinliklerde de kullanılmaktadır. Bu nedenle de kullanım alanları oldukça geniştir.

Firmamız sahip olduğu ileri düzey ekipmanlar ve deneyimli personelleri ile birinci sınıf kalite plaj bayrakları imalatını gerçekleştirmektedir.
Güvenebileceğiniz firmamız sizlere birinci sınıf kalite kumaştan plaj bayrakları imalatını gerçekleştirir ve bayrak üzerine uygulanan görsel yada yazıların canlı olması sağlanır. Bu da çeşitli amaç doğrultusunda kullanılan plaj bayrağından en iyi bir şekilde verim elde etmenizi sağlar. Firmamız ile iletişime geçerek istediğiniz belirli bir görselin plaj bayrağına uygulanmasını talep edebilirsiniz. Bu doğrultuda uzman personellerimiz yardımcı olmaya hazırdır. Sizlere uygun fiyat teklifi sunabilmemiz için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Plaj Bayrağı Özellikleri Nelerdir?

Bir plaj bayrağının sahip olduğu bazı temel özellikler bulunmaktadır. Firmamız bünyesinde imalat tesisimizde sahip olduğumuz en son teknoloji ekipmanlarımız ile sizlere çok daha kaliteli görsel ve yapıda plaj bayrağı imalat ve satış hizmeti verebilmekteyiz. Bu bağlamda bir plaj bayrağı için standart özellikleri aşağıdaki gibi sıralandırmamız mümkündür;

  • Plaj bayrakları kaldırımda ve çeşitli açık alanlarda kullanıma uygun bir yapıya sahiptirler.
  • Plaj bayrakları açık alanlarda rüzgar ve çeşitli etkilere karşı sağlam bir şekilde durabilmeleri için bir duba vasıtasıyla sabitlenirler. Bu dubanın içerisinde su yada kum koyulabilir.
  • Hava geçirgen kumaş yapısı sayesinde dalgalanmaya uygundurlar.
  • Plaj bayrağı üzerine her türlü görselin basılması mümkündür. Bu bağlamda firmamız ile iletişime geçtiğinizde, personellerimize dijital ortamdaki görsel yada logo çalışmanızı göndermeniz yeterli olacaktır.

Genel olarak bir plaj bayrağı modelinin sahip olduğu temel özellikler bu şekildedir. Firmamız sizlere; bayrak, duba ve kamış (bayrak direği) dahil olmak üzere gönderim yapmaktadır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, adresinize kadar gönderim yapılmaktadır.

Farklı Ölçü ve Renklerde Plaj Bayrağı İmalatı

Duba bayrağı yada bir diğer ifade ile plaj bayrağınız için dilediğiniz rengi tercih edebilirsiniz. Firmamız malzeme kalitesinde titiz olduğu kadar, renk kalitesi ve doğruluğu konusunda da oldukça titiz davranmaktadır. Bu nedenle imalat sürecinde bizlere belirtmiş olduğunuz renklerin aktarımını gerçekleştirmekteyiz.

Öte yandan kullanım alanınıza ve amacınıza göre tercih edebileceğiniz farklı ölçülerde plaj bayrağı imalatı gerçekleştirilebilmektedir. Elbette ki ebatların oranı arttıkça fiyatlar da artmaktadır. Fakat bu aşamada daha çok işletme faaliyetlerinizi ve dolayısıyla da verimliliği dikkate alarak bir karar vermenizi, fiyatı ikinci planda tutmanızı öneririz.

Tercih edebileceğiniz başlıca plaj bayrakları ölçüleri; 75×250 cm, 75×300 cm, 100×400 cm olarak sıralandırılabilir. Elbetteki bu ölçülerin her birisi için uygun kapasiteye sahip duba ve kamış olarak ifade ettiğimiz direkleri de uygun ebat olmak şartıyla tarafınıza tam takım göndermekteyiz.

Türkiye’nin Her yerine Plaj Bayrakları Satışı Yapmaktayız

Nerede olursanız olun, firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Firmamız ile iletişime geçtiğinizde, ihtiyaç duyduğunuz plaj bayrağı ile ilgili detayları belirtirsiniz ve bu sayede sizler için olabilecek en uygun fiyat teklifini sunarız. Kabul etmeniz durumunda imalat süreci başlar ve her zaman olduğu gibi teslimat tarihi öncesinde teslimatınız gerçekleştirilir. Türkiye’nin neresinde olursanız olun adresinize teslimat yapıyoruz. İletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Konuşmayı başlat
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?