Atatürk Posteri

Atatürk posteri, ülkemizin kurucusu olan Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün yüksek çözünürlüklü fotoğraflarının kumaşa basılmış şeklidir.

Bütün bayrak türlerinde olduğu gibi Atatürk posteri imalatında da baskı kalitesi çok önemlidir. En son teknoloji geniş makine parkurumuz ve kullanmış olduğumuz boyalar sayesinde istemiş olduğunuz tüm poster çeşitlerimizin imalatını kaliteli olarak üretimini gerçekleştiriyor, sorunsuz bir şekilde sizlere gönderimini sağlıyoruz ve ürünlerimizden memnun kalıcağınızın garantisini veriyoruz.

Atatürk posterlerinin birçok değişik ölçüsü bulunmaktadır ve ölçülere göre kumaş tercihi de değişebilmektedir.

En Çok Tercih Edilen Atatürk Posteri Ölçüleri

İç mekanlarda daha çok kumaş türü olarak saten kumaş tercih edilmektedir. İç mekanlarda kullanılan ölçüleri genel olarak sıralandıracak olursak; 15×22,5 cm, 20×30 cm, 30×45 cm, 60×90 cm, 70×105 cm, 100×150 cm, 120×180 cm, 150×225 cm, 200×300 cm olmaktadır.

Dış mekanlarda ise her türlü zorlu hava koşullarına dayanabilen kumaş türü olan raşel tercih edilmektedir. Dış mekanlarda birbirinden farklı birçok ölçü bulunmaktadır, bunların en çok tercih edilenleri sıralandıracak olursak 2×3 mt, 3×4,5 mt, 4×6 mt, 5×7,5 mt, 6×9 mt, 7×10,5 mt, 8×12 mt, 10×15 mt’dir. Bu ölçülerin dışında sizlerin ihtiyacınıza ve talebinize göre her ölçüde üretim imkanımız mevcuttur. Dış mekanlarda kullanılan posterlerimizin kenarlarına kolon dikiş uygulayarak daha uzun süreli dayanmasını sağlamaktayız.

Atatürk posterlerini kırlangıç bayrak olarak da baskı imkanımız mevcuttur, genellikle iç mekanlarda tercih edilen kırlangıç bayraklar saten kumaş üzerine dijital baskı tekniği ile üretilmektedir ve en çok tercih edilen ölçüler ise 50×150 cm, 50×200 cm, 75×200 cm’dir.

İstemiş olduğunuz Atatürk Posteri imalatınız için hangi resmi kullanmak istediğiniz hakkında kararsız kaldıysanız veya hazır resimlerden birini seçmek istiyorsanız internet sitemizde bulunan zengin arşivimizden herhangi bir görseli seçebilir veya sizlerin elinizde bulunan görseli bizlere dijital ortamda aktarabilirsiniz.

Atatürk posteri görsellerini sitemizden görebilir ve detaylı bilgi alabilmek için firmamıza telefon numaralarımızdan ve e-mail adresimizden ulaşabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarımız size poster hakkında gerek kumaş, gerek baskı yapılacak olan görsel tercihiniz, gerekse de dilediğiniz her konuda büyük bir zevk ile yardımcı olacaklardır.

Konuşmayı başlat
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?