Atatürk Posteri Bez

Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün resimlerinin yüksek çözünürlüklü baskı kalitesi, canlı renkler ve her türlü dış hava koşullarına karşı dayanıklı olması sebebi ile en çok tercih edilen poster modellerinin başında Atatürk posteri bez modeli gelmektedir.

Atatürk poster çeşitleri gerek baskı öncesi hazırlığından gerekse de baskı ve baskı sonrasında dikkat edilmesi gereken hassas bir süreç gerekmektedir.

Atatürk Posteri Bez İmalatı Nasıl Yapılmaktadır?

Zengin arşivimizden talep ettiğiniz veya sizin size dijital ortamda ulaştırdığınız görseliniz bilgisayar ortamında istediğiniz ölçüye göre ayarlanmaktadır. Dijital tekstil baskı makinalarımızda 3 metreye kadar eksiz baskı yapılabilmektedir. Baskısı yapılan kumaşımız baskı sonrasında fikse denilen bir işleme tutularak boyanın kumaş üzerinde uzun yıllar hem daha dayanıklı olmasını hem de daha canlı renklere sahip olmasını sağlamaktadır. Baskı sonrasında poster kenarlarına dikiş yapılarak, istemiş olduğunuz posteriniz sizlere gönderilmek üzere paketlenip, sipariş anında belirtmiş olduğunuz adresinize gönderimi yapılmaktadır.

Bayrak sektörü içerisindeki diğer firmalara göre en büyük Atatürk görsel arşivine sahip olan firmamızın bünyesindeki dilediğiniz herhangi bir resmi poster olarak isteyebilir veya sizlerin bize göndereceğiniz bir görselinde baskısını talep edebilirsiniz.

Atatürk Posteri Fiyatları

Her bayrak modelinde olduğu gibi Atatürk posteri bez modelinin fiyatlarının belirlenmesinde iki önemli unsur bulunmaktadır. Bunlar; istemiş olduğunuz ölçü ve adet sayısıdır.

En son teknoloji baskı makinelerimiz ile istemiş olduğunuz posterinizin üretiminde kaliteden asla taviz vermeden, piyasa koşullarına göre en uygun fiyatı sizlere teklif olarak sunabiliyoruz.

Gerek Atatürk posteri gerekse de siparişini vermeyi düşündüğünüz diğer bayrak modelleri için iletişim sayfamızdaki bilgilerden bizlere ulaşabilir veya whatsapp hattımızdan hemen fiyat ve ürünlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Atatürk posteri imalatı denilince zengin resim arvişimiz ve üretimini yapmış olduğumuz kaliteli ürünler ile sektörün en önde gelen firmalarından biri olan Elka Bayrak olarak sizlerin talepleri doğrultusunda istemiş olduğunuz görseli piyasa geneline bakılacak olursa en kalite şekilde, beklentilerinizin üzerinde üretmeyi taahhüt ediyoruz.

Sizlerde gerek kurumuzun gerekse de bireysel Atatürk posteri bez talepleri için firmamızı arayabilir, kaliteli kumaş ve canlı renklere sahip olan Atatürk posterini siparişinizi verebilirsiniz.

Konuşmayı başlat
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?