Kırlangıç Bayrak

Kırlangıç bayrak çeşitleri genellikle gerek kamu gerekse de özel kuruluşların reklam ve tanıtım amaçlı yaptırdıkları bir bayrak modelidir.

Bu bayrak modelinin başlıca kullanım alanlarını açılışlar, organizasyonlar, seminerler, konferanslar, fuarlar, toplantılar, showroomlar olarak sıralandırabiliriz.

Kırlangıç bayrak çeşitlerinin kırlangıç kesim, kama kesim ve dikdörtgen kesim olmak üzere üç farklı üretim şekli mevcuttur.

Her bayrak modelinde olduğu gibi kırlangıç bayrak üretim aşaması da uzmanlık gerektirmektedir. Elka Bayrak olarak kurulduğumuz günden itibaren “kalite ürün, uygun fiyat ve %100 müşteri memnuniyeti garantisini” kendimize ilke edinmiş olduğumuzdan, sürekli olarak makine parkurumuzu yenileyerek en son teknoloji baskı makinelerini ve imalat aşamasında kullanılan kumaş, boya ve diğer sarf malzemelerinin en kalitesini kullanmaya özen göstermekteyiz. Çünkü biliyoruz ki, imalatını yapmış olduğumuz ürünler ne kadar kaliteli olursa, bize olumlu dönüşler sağlayacaktır.

Kırlangıç Bayrak Ölçüleri

Ürünün kullanım yerine ve amacına göre birçok farklı ölçüde yapılabilir. En çok talep gören ölçüler olarak 40×100 cm, 50×100 cm, 50×150 cm, 50×200 cm. 75×200 cm, 75×250 cm, 75×300 cm, 100×300 cm ve 150×400 cm sayabiliriz. İstediğiniz ölçülerde üretilebilen kırlangıç bayraklar, asıldıkları yerlerde daha düzgün durabilmesi için boru, ip ve tapası takılmış olarak teslim edilmektedir.

Bayrak Fiyatları

Diğer tüm bayrak çeşitlerinde olduğu gibi kırlangıç bayrak fiyatlarını belirleyen ön önemli unsurlar ölçü ve adettir. Talep edeceğiniz adet sayısı ne kadar çok olursa, bayrağın birim fiyatı da bir o kadar ucuz olacaktır.
Bayrak imalatında kamu kurum kuruluşları, özel sektördeki kuruluşlar başta olmak üzere bireysel müşterilerimizin de beklentilerinin üzerinde kumaş ve baskı kalitesi ile çözümler sunan Elka Bayrak, üretimini yapmış olduğumuz diğer ürünler gibi bayrak çeşitlerinde de sektörün en iddialı firması konumundayız.
Uzun yıllardır bayrak imalatı sektöründe hizmet veren firmamızdan başta kırlangıç bayrak olmak üzere diğer tüm bayrak çeşitleri için fiyat teklifi isteyerek, kaliteli ürünleri ucuz fiyata sahip olabilirsiniz. Diğer üretimini yapmış olduğumuz ürün çeşitlerimizi ve onların özelliklerini internet sayfamızdan görebilir ve bayrak siparişleriniz için bizden fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Konuşmayı başlat
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?