Anasayfa / blog / Uruguay Bayrağı

Uruguay Bayrağı

Uruguay Bayrağı
Uruguay Bayrağı

Uruguay Bayrağının şu andaki hali 11 Temmuz 1830 yılında resmen kabul edilmiştir. Bayrağın genişlik ve uzunluk oranı 2’ye 3’tür.

Dokuz eşit yatay çizgiden oluşan Uruguay bayrağında 5 beyaz ve 4 mavi renk bulunmaktadır. Bayrak beyaz renk ile başlayıp yine beyaz renk ile bitmektedir.

Bayrağın sol köşesinde Mayıs güneşi simgesi bulunmaktadır. Bu simgede 16 adet güneş ışın mevcuttur. Bayrak üzerinde yer alan mayıs güneşi özgürlüğü ve bağımsızlığı ifade etmektedir.

Tasarım esnasında Arjantin bayrağındaki ulusal renklerinden esinlenilmiş olup Amerika bayrağından ilham alınarak yapılan bayrağın tasarımcısı Joaquin Suárez’dir.

İmalatı Nasıl Olmalıdır?

Ülke bayrağı üretiminde yapılması gereken birinci unsur kullanım alanınıza göre kumaş türüdür, genellikle iç mekanlar için saten kumaş, dış mekanlar için raşel kumaş tercih edilmektedir. Bu kumaş türleri birbirlerine oranla farklı yapısal özelliklere sahiptirler.

Bir diğer önemli husus ise her ülke bayrağının kendisine has renk kodları ve en, boy orantıları mevcuttur. Uruguay hükümetinin belirlemiş olduğu renk kodları tekstil baskı makinelerimizde tercih etmiş olduğunuz kumaş türü ve ölçüye göre imalat süreci gerçekleştirilmektedir.

İmalat aşaması sonrasında siparişleriniz özenle uygun şekilde paketlenir.

Sektöründü uzun yıllardır hizmet eden firmamız gerek kurumsal gerekse de bireysel müşterilerinin Uruguay bayrağı taleplerini karşılamaktadır.

Uruguay Bayrağı Fiyatları

Sektörünün öncü firmalarından biri olarak sizlere her zaman uygun uygun teklifi sunmaya çalışıyoruz. Bizler ile iletişime geçtiğinizde kullanım alanınız doğrultusunda istemiş olduğunuz ölçü, adet ve kumaş cinsini belirttiğiniz zaman size uygun fiyat teklifimizi sunacağız.

Türkiye’nin Her Yerine Uruguay Bayrağı Satışı Yapıyoruz

Bayrak imalatı sektöründe her türlü ihtiyacınızı karşılayabilecek imalat tesisimizde sizlerin talepleri doğrultusunda üretimi gerçekleştirilen gerek ülke bayrakları gerekse de diğer bayrak çeşitlerimiz Türkiye’nin neresinde olursanız olun sizlerin istemiş olduğu veya bizim anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile adresinize kadar gönderimi yapılabilmektedir.

Sizler için ürünün elinize ulaşma zamanının ne kadar önemli olduğunun bilinci ile hareket eden firmamız, sipariş anında belirtilen tahmini teslimat süresinin öncesinde ürünlerinizi kargoya teslimini gerçekleştirerek, müşteri memnuniyetini kazanmaya devam ediyoruz. Uruguay bayrağı siparişleriniz için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir de buna bakın

Atatürk Posteri Bez

Atatürk Posteri Bez

Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün resimlerinin yüksek çözünürlüklü baskı kalitesi, canlı …

Konuşmayı Açın
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
%d blogcu bunu beğendi: