Anasayfa / blog / Türkmenistan Bayrağı

Türkmenistan Bayrağı

Türkmenistan Bayrağı
Türkmenistan Bayrağı

Türkmenistan bayrağı, 24 Ocak 2001 tarihinde kabul edilmiştir. Türkmenistan 27 Ekim 1991 yılında Sovyetler Birliğinden bağımsızlığı almıştır arada geçen bu süre zarfında eski kullanıldıkları bayrak üzerinde küçük değişiklikler yaparak kullanmışlardır.

Türkmenistan bayrağında kullanılan zemin rengi yeşildir bu rengi islamiyetten almaktadır. Bayrak üzerinde ülke genellikle önemli bir meslek konusunu olan ve dünya çapında halıcılık konusunda en önde gelen ülkelerden biri olduklarından halı motifi bulunmaktadır. Bayrak üzerinde ayrıca beş yıldız ve bir hilal bulunmaktadır. Yıldızlar beş Türkmenistan boyunu temsil ederken, hilal ise geleceği ifade etmektedir.

Başarılı Bir Türkmenistan Bayrağı İçin Kumaş Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Her ülke bayrağında olduğu gibi Türkmenistan bayrağının da üretimini yapabilmek için belli başlı kriterlere ihtiyaç duyulmaktadır. Bu kriterleri kumaş seçimi, canlı ve doğru renkler olarak sıralandırabiliriz.

Kumaş seçimi bir bayrak için olmazsa olmazların başında gelmektedir. Siz ne kadar baskı kalitesini üst düzeyde tutsanız bile, uygulama yapacağınız kumaşın fazla dayanmaması önemli bir sorun teşkil etmektedir. Bu yüzden bayrak imalatı için özel olarak dokuttuğumuz kumaşlarımızı kullanmaktayız.

Dış mekan kullanımlarda kullanım alanınıza göre genellikle raşel kumaşı tavsiye etmekteyiz, bu kumaş türünün en büyük özelliği hava geçirgenliği sayesinde daha uzun süre dayanıklı olmasıdır.

Masa bayrağı, kırlangıç bayrak, makam bayrağı gibi iç mekan kullanımlarınızda ise saten kumaş kullanımını tavsiye etmekteyiz.

Türkmenistan Bayrağını Nasıl Sipariş Verebilirsiniz?

Bayrak ve flama imalatında Türkiye’nin en öncü firmalarından biriyiz, gün içerisinde firmamız ile iletişime geçtiğinizde sizlere istemiş olduğunuz bayrağın ölçüsünü, kullanım amacınızı, adetini, tercih ettiğiniz kumaş cinsini sizlere sorup, vermiş olduğunuz bilgiler dahilinde sizlere uygun fiyat teklifimizi sunuyoruz. Teklifimizi onaylanmanız halinde siparişlerinizin üretim süreci başlamış oluyor ve belirtilen günde sizlere gönderimi sağlanıyor.

Türkiye’nin Her Yerine Türkmenistan Bayrağı İmalatı ve Satışı

Özel olarak dokunan kumaşlarımıza en son teknoloji dijital baskı makinalarımızda doğa dostu boyalar ile basılan bayraklarımız Türkiye’nin neresinde olursanız olun büyük bir titizlik ile sizlerin istediği veya anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile gönderimini gerçekleştirmekteyiz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Bayrak ve flama imalatında profesyonel bir ekipten hizmet alma ve zamanında teslimat ayrıcalığını yaşarsınız.

Siparişlerinizin sizler için ne kadar önemli olduğunun farkındayız ve bu yüzden sipariş anından kargo aşamasına kadar titiz bir çalışma sürdürmekteyiz.

Sizlere sunacağımız uygun fiyat teklifimizi hazırlarken kesinlikle kaliteden ödün vermiyoruz.

Teknoloji yakından takip ederek imalat tesisimizde bulunan ekipmanlarımızı sürekli yeniliyoruz.

Bayrak imalatı aşamasında doğa dostu boyalar kullanarak, bizden sonra gelecek olan nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmak için çabalıyoruz.

Bir de buna bakın

Atatürk Posteri Bez

Atatürk Posteri Bez

Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün resimlerinin yüksek çözünürlüklü baskı kalitesi, canlı …

%d blogcu bunu beğendi: