Anasayfa / blog / Malta Bayrağı

Malta Bayrağı

Malta Bayrağı
Malta Bayrağı

Malta bayrağı beyaz ve kırmızı renklerden dikey olarak ortadan ayrılan iki şeritten oluşmaktadır. Bayrak üzerinde yer alan beyaz renk barış ve özgürlüğü temsil ederken; kırmızı renk ise savaş sırasında yaşamlarını kaybedenleri temsil etmektedir. Bayrağın beyaz tarafında kırmızı çerçeveli bir haç bulunmaktadır ve dikkatli bir şekilde incelendiğinde bu haçın Aziz George’u temsil ettiği görülmektedir.

Malta Bayrağının Üretimi Nasıl Yapılıyor?

Her ülke bayrağında olduğu gibi ülkelerin bayrak imalatı için belirlemiş olduğu renklerin pantoneleri, bayrak üzerindeki semboller, şerit aralarındaki mesafeler gibi belli kriterler mevcuttur. Bu nedenle ilk olarak bu kriterleri dikkat alırız ve daha sonra sizlerin bayrağı kullanım amaçları ve istediğiniz ölçüler doğrultusunda imalat aşamasına başlarız,

Malta Bayrağı imalatında raşel veya saten olmak üzere iki tür kumaş türü kullanılmaktadır. Raşel kumaştan üretilen bayraklar daha çok dış mekan kullanımında tercih edilirken, saten kumaştan üretilen bayraklar ise masa bayrağı, makam bayrağı, kırlangıç bayrak başta olmak üzere iç mekanlarda tercih edilmektedir.

Malta Bayrağı için Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

  • Malta devletinin bayrak üretimi için belirlemiş olduğu standartlara uygun üretim yapıyoruz.
  • İstemiş olduğunuz ölçülere sadık kalıyoruz.
  • Kullandığımız baskı teknoloji sayesinde orjinal pantone renklerini basıyoruz.
  • İmalatta kullandığımız birinci sınıf kumaşlar sayesinde üretimini yapmış olduğumuz bayraklar uzun süre solmaz ve canlılığından bir şey kaybetmez.
  • Siparişini vermiş olduğunuz ürünlerin sizler için ne kadar önemli olduğunu bildiğimizden dolayı imalatın ilk aşamasından kargo yapılma aşamasına kadar çok titiz bir çalışma yürütüyoruz.
  • Doğa dostu boyalar kullanarak, gelecek olan nesillere daha yaşanılabilir bir ortam bırakmak için elimizden geldiği kadarı ile çaba harcıyoruz.
  • Sizler için zamanın ne kadar önemli olduğunun farkındayız ve önceden belirlenmiş olan zamanda teslimatınızı yapıyoruz.

Türkiye’nin Her Yerine Malta Bayrağı İmalatı ve Satışı Yapıyoruz

Sipariş anında bizlere bildirmiş olduğunuz adresinize kadar anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile büyük bir titizlikle üretimini yapmış olduğumuz bayraklarınızın gönderimini gerçekleştiriyoruz.

Firmamıza gün boyunca rahatlıkla iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz. Hemen bizlerle iletişime geçerek, kolayca bayrak ve flama siparişlerinizi verebilirsiniz.

Bir de buna bakın

Atatürk Posteri Bez

Atatürk Posteri Bez

Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün resimlerinin yüksek çözünürlüklü baskı kalitesi, canlı …

%d blogcu bunu beğendi: