Anasayfa / blog / Lüksemburg Bayrağı

Lüksemburg Bayrağı

Lüksemburg Bayrağı
Lüksemburg Bayrağı

Lüksemburg bayrağı yatay üç eşit şeritten oluşmaktadır, bayrak üzerinde sırası ile kırmızı, beyaz ve açık mavi renkler bulunmaktadır. Tasarımında Fransa Bayrağında her ne kadar etkilense bile görsel açısından Hollanda bayrağına çok benzemektedir, bu iki bayrak arasındaki en ayırt edici özellik Lüksemburg bayrağında gök mavisi renk kullanılmakta, Hollanda bayrağında ise daha koyu mavi rengin kullanılmasıdır.

Bayrak üzerinde yer alan kırmızı renk savaşlarda dökülen kanları, beyaz renk barışı ifade ederken, mavi renk ise tasarım sırasında etkilenilen Fransa bayrağına atıfta bulunulmaktadır.

Lüksemburg Bayrağı İmalatı Nasıl Gerçekleştiriliyor?

Her ülke bayrağında olduğu gibi Lüksemburg bayrağı imalatında, Lüksemburg devletinin belirlemiş olduğu bayrak ölçülerine ve renklerine sadık kalmak en önemli hususların başındadır.

Belirtilen kriterlerin yanında bir değer önemli husus ise bayrakta kullanılacak olan kumaş kalitesidir. Kumaş kalitesi bayrak üzerindeki baskı renklerinin ve görselin daha canlı durması, hem iç mekanda hem de dış mekanda kullanımlarda daha uzun süreli dayanma açısından önem teşkil etmektedir.

Yenilenen bayrak imalat tesisimizde en son teknoloji baskı makinelerimiz ile birinci sınıf raşel veya saten kumaş üzerine yüksek çözünürlükte imalatı gerçekleştirdiğimiz ülke bayrakları, büyük bir titizlikle sizlere ulaştırılmaktadır.

İstediğiniz Ölçüde Lüksemburg Bayrağı İmalatı

Lüksemburg bayrağı imalatını diğer ülke bayraklarında olduğu gibi birçok ebatta gerçekleştirmek mümkündür. Gerek kurumsal gerekse de bireysel müşterilerimizin firmamızdan istemiş olduğu her boyuttaki bayrak taleplerini karşılamaktayız.

Türkiye’nin Her Yerine Lüksemburg Bayrağı Satışı

Uzun yıllardır bayrak imalatında hizmet veren firmamız Türkiye’nin neresinde olursanız olun, adresinize kadar büyük bir özen göstererek, istemiş olduğunuz ürünlerinizin teslimatını gerçekleştirmektedir.

Hem kurumsal hem de bireysel müşterilerimiz için vermiş oldukları siparişlerinin teslimatının zaman açısından ne kadar önemli olduğunun farkındayız.

Kaliteli kumaş, canlı renkler ve istediğiniz ölçülerde bayrak talepleriniz için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Bir de buna bakın

Kırlangıç Bayrak Fiyatları

Kırlangıç Bayrak Fiyatları

Günümüzde değişik kullanım amaçlarına göre üretilen birçok değişik bayrak modeli bulunmaktadır. Bu bayrak çeşitlerinden biri …

Sohbeti Aç
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by
%d blogcu bunu beğendi: