Anasayfa / blog / Karadağ Bayrağı

Karadağ Bayrağı

Karadağ Bayrağı
Karadağ Bayrağı

Karadağ Bayrağının zemin rengi kırmızıdır ve bayrak kenarlarında altın sarıya yakın bir renk ile çerçevesi mevcuttur. Bayrağın orta tarafında bir arma bulunmaktadır. Bu arma üzerinde kilise ve devletin birliğini temsi eden çift başlı kartal objesi görülmektedir. Kartal figürünün üzerinde kral tacı, aşağı kısım alan ayaklarında ise mavi renkli bir taç ve bir asa mevcuttur. Kartal figürünün hemen ortasında ise mavi ve yeşil renkten oluşan bir adet kalkan bulunmaktadır.

Bir balkan ülkesi olan Karadağ 2006 yılında yapılan referandum ile bağımsızlığını ilan etmiş dünya’nın en genç ülkelerinden biridir. Karadağ Bayrağı 13 Temmuz 2004 yılında kabul edilmiştir.

Karadağ Bayrağı İmalatını Nasıl Gerçekleştiriyoruz?

Tüm ülke bayraklarında olduğu gibi Karadağ Bayrağı imalatını da büyük bir titizlikle gerçekleştirmekteyiz. Bünyemizde bulunan baskı ekipmanlarımızı sürekli olarak en son teknoloji ürünler ile yenileyerek, sizlerin talepleri doğrultusunda oluşan siparişlerinizi canlı renkler, kaliteli kumaş ve zamanından önce teslimatını yaparak gerçekleştiriyoruz.

Her ülkenin ulusal bayrağı için sahip olduğu renk kodları, bayrak ölçüleri gibi belli başlı kriterleri mevcuttur. Bizler bu kriterler doğrultusunda Karadağ devletinin belirtmiş olduğu kriterler doğrultusunda istemiş olduğunuz ürünlerinizin imalatını yapmaktayız.

Ülke bayrağını kullanım alanlarınız doğrultusunda seçilen kumaş türüne göre imalatı gerçekleştirilen bayraklar iç ve dış etkenlere karşı dayanıklılık göstererek, canlı renklere sahip olmamın yanı sıra uzun süre deformasyona uğramamaktadır.

İstediğiniz Ölçüde Bayrak İmalatı

Ülke bayrakları kullanım alanlarına göre boyutlandırılabilir. Masa bayrağı boyutu olan 8×30 cm, 15×22,5 cm ebatlarından başlayarak 50×75 metreye kadar üretim yapabilmekteyiz. Sizlerin talepleri doğrultusunda kullanım alanınıza göre istemiş olduğunuz Karadağ Bayrağı talepleriniz bizim ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Türkiye’nin Her Yerine Karadağ Bayrağı Satışı

Elka Bayrak olarak anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile Türkiye’nin her yerine siparişlerinizin teslimatını yapabilmekteyiz.

Firmamız her ne kadar sizlere uygun fiyatlar ile bayrak imalatı yapıyor olsak da; bu anlamda kesinlikle kalitemizden ödün vermemektedir. Sürekli imalat tesisimize yaptığımız yatırımlar ile sizlere daha güzel ve kaliteli bayrak imalat hizmeti sunarak, memnuniyetinizi kazanmaya devam etmekteyiz.

Bir de buna bakın

Atatürk Posteri Bez

Atatürk Posteri Bez

Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün resimlerinin yüksek çözünürlüklü baskı kalitesi, canlı …

%d blogcu bunu beğendi: