Anasayfa / blog / İzlanda Bayrağı

İzlanda Bayrağı

İzlanda Bayrağı
İzlanda Bayrağı

İzlanda bayrağı mavi, beyaz ve kırmızı renklerden oluşmaktadır. Mavi zemin rengi geçen rivayetlerden biri ülkenin Atlantik Okyanusunun kıyısında olduğundan Atlantik Okyanusunu temsil ettiğini, diğer rivayet ise ülkede bulunan dağları ifade ettiğidir. Beyaz renk ülkenin birçok yerini kaplayan kar ve buzu, kırmızı renk ise ülkede bulunan volkanik dağları temsil etmektedir.

İzlanda bayrağının görseline baktığımız zaman Danimarka ve Norveç bayraklarına benzerlikler gözle görülebilir. Her üç ülke bayrağında da haç işareti mevcuttur. Bu ülkelerin bayraklarındaki benzerlikler İskandinav bağını ortaya koymaktadır.

Bir İskandinavya ülkesi olan İzlanda’nın bayrağı 19 Haziran 1915 tarihinde kabul edilmiştir.

İzlanda Bayrağı İmalatında Neden Bizi Tercih Ettiğinizde;

  • Kendi sektöründe deneyimli bir ekipten hizmet almanın ayrıcalığını yaşarsınız.
  • Siparişini vermiş olduğunuz ürünlerin sizler için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve bu nedenle imalat aşamasından, ürünlerinizin kargo yapılması aşamasına kadar çok dikkatli bir çalışma yürütmekteyiz.
  • Sizlerden gelen istek ve talepleri en küçük ayrıntıya kadar dinleyip, bu ayrıntılar doğrultusunda beklentinizi üzerinde bayrak imalatınızı gerçekleştirmekteyiz.
  • Kaliteli hizmet ve uygun fiyat prensibimiz ile kaliteden kesinlikle boya, kumaş ve diğer unsurlardan ödün vermeden bayrak üretimi yapıyoruz.
  • Makine parkurumuzu sürekli yenileyerek, teknolojiyi yakından takip ediyoruz.
  • İmalat aşamasında doğa dostu boyalar kullanarak, gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmak istiyoruz.
  • Sipariş sırasında belirlemiş olan tarih aralığında teslimat yapıyoruz.

Canlı Renkler, Kaliteli Kumaş İzlanda Bayrağı İmalatı

İmalat aşamasında bayrağı gösteren en önemli unsurlardan biri kullanılan boyadır. Baskı sırasında kullandığımız doğa dostu boyalar ile İzlanda hükümetinin bayrak basımı için belirlemiş olduğu baskı kriterlerini birebir uyguluyoruz ve bu sayede size canlı renklerde bayrağınızı sunuyoruz.

Bir diğer önemli husus ise kumaş kalitesidir. Bayrak imalatında tercih edilecek kumaşın dış hava koşullarında uzun süre dayanıklılık göstermesi ve rüzgar ile birlikte dalgalanması çok önemlidir. Bu yüzden dış mekan kullanımında raşel kumaşı, İç mekan kullanımlarında ise saten kumaşı müşterilerimize tavsiye etmekteyiz.

Türkiye’nin Her Yerine Bayrak İmalatı ve Satışı

Müşteri odaklı hizmet anlayışında olan firmamız, kurulduğu tarihten itibaren gerek kurumsal gerekse de bireysel birçok müşterinin memnuniyetini kazanmıştır.

Sizlerin talebi doğrultusunda üretimini yapmış olduğumuz bayrakların satışını Türkiye’nin her yerine istemiş olduğunuz kargo firması ile gününde teslimatını yapmaktayız.

Bir de buna bakın

Atatürk Posteri Bez

Atatürk Posteri Bez

Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün resimlerinin yüksek çözünürlüklü baskı kalitesi, canlı …

%d blogcu bunu beğendi: