Anasayfa / blog / İsrail Bayrağı

İsrail Bayrağı

İsrail bayrağı beyaz zemin renk üzerinde iki yatay olarak bulunan mavi şeritlerden oluşur. Bu şeritlerin arasında Davut yıldızı bulunmaktadır.

Özellikle de kurumsal müşterilerimizin pek çok farklı alanlarda kullanıma yönelik talep ettiği yabancı ülke bayraklarından birisi olma özelliğindedir. Başarılı bir İsrail bayrağı imalatına önem veren firmamız, birinci sınıf kalite kumaş üzerine canlı renklerle uygulanmış basım işlemi ile İsrail bayrağının imalatını gerçekleştirmekte ve adresinize kadar ulaştırmaktadır.

Firmamız, ihtiyaç duyduğunuz yabancı devlet bayrağı için sizlere uygun fiyat teklifi vermeye hazırdır. Bunun için firmamızla gün içerisinde rahatlıkla iletişime geçebilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz ebat ve adet sayısını belirtmeniz durumunda, uygun fiyat teklifini sunmaya hazırız. En kısa sürede teslimat gerçekleştirmekteyiz.

İsrail Bayrağı Nasıl Üretiliyor?

İmalat aşamasında öncelikli olarak bizlerden talep edilen ülke bayrağı için belirlenmiş olan standartları dikkate alırız. Nitekim her ülke bayrağı için belirlenmiş standartlar söz konusudur ve de başarılı bir ülke bayrağı imalatında söz konusu standartların karşılanması önemlidir. Bu bağlamda İsrail bayrağı imalatında da bayrak için belirlenmiş; beyaz ve mavi renklerin, yine bu ülke bayrağı için belirlenmiş oranda şeritler ile başarılı bir şekilde kumaşa uygulanmasını amaçlarız.

İsrail Bayrağı
İsrail Bayrağı

Bayrağın renk ve şeritleri, imalat tesisimizde bulunan dijital tekstil baskı makinelerimiz ile üstün ve yüksek çözünürlükteki baskı kalitesi ile saten yada raşel kumaş üzerine basılır. Bu işlem sonucunda talep ettiğiniz İsrail bayrağının imalatını gerçekleştirmiş oluruz.

Sahip oyduğumuz ekipmanlarımız sizlere dilediğiniz ebatlarda bayrak imalatı yapabilmemize imkan sağlamaktadır. Dolayısıyla da kullanım alanınız ve amacınız doğrultusunda firmamızdan dilediğiniz ölçüde İsrail bayrağı talep edebilirsiniz.

Neden Bizleri Tercih Etmelisiniz?

İsrail bayrağı için firmamızı tercih etmek her zaman doğru bir karardır. Nitekim firmamız uzun yıllardır bayrak imalat ve satış sektöründe hizmet vermekte olup, bu doğrultuda sahip olduğu ekipmanlarını sürekli olarak yenilemektedir. Bu sayede hem birinci sınıf kalitede hem de daha az maliyet ile siz değerli müşterilerinin her alandaki bayrak taleplerini karşılamaktadır. Bu doğrultuda en çok talep edilen yabancı ülke bayraklarından birisi olan İsrail bayrağı için de firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Böylelikle sizlere birinci sınıf kalite kumaş üzerine canlı renkler ile uygulanan bayrak imalatını gerçekleştirmiş olacağız.

Sizlere ulaştıracağımız İsrail bayrağının sahip olacağı başlıca kalite özelliklerini aşağıdaki gibi sıralandırmamız mümkündür;

  • Biliyoruz ki bir bayrağın kalitesi renginden belli olur. İşte bu nedenle canlı renklerde baskı yapmaktayız ve sizlere ulaştırdığımız bayraklar da canlı renklere sahip olacaktır.
  • Bayrağı uzun yıllar kullanmanız gerekebilir. İşte bu nedenle renklerinin solmaması, yapısal olarak da deformasyona uğramaması önemlidir. Bu nedenle birinci sınıf kalite kumaş üzerine baskı yapmaktayız.
  • Elbette ki bayraklar özellikle de dış ortamlarda fazlasıyla kullanılabilmektedir. Böyle bir durumda bayrağın hem görünüm hem de yapı olarak yağmur, güneş ışınları gibi çeşitli dış hava koşullarına karşı dayanıklı olması gerekir. Birinci sınıf kaliteli kumaş bu beklentinizi de karşılamaktayız.

Yine kullanım alanınız ve tercihinize bağlı olarak, bu kalite kriterlerini karşılayan bayrağınız raşel yada saten kumaştan, dilediğiniz ebatlarda imalatı gerçekleştirilecektir.

Türkiye’nin Her Yerine İsrail Bayrağı Satışı Yapıyoruz

Türkiye’nin neresinde olursanız olun, talep ettiğiniz İsrail bayrağı adresinize kadar gelmektedir. Bu doğrultuda firmamız ile gün içerisinde rahatlıkla iletişime geçebilir ve bayrak talebinde bulunabilirsiniz. Talebiniz en kısa sürede karşılanır ve adresinize kadar gönderilir. Size uygun fiyat teklifi almak için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Bir de buna bakın

Atatürk Posteri Bez

Atatürk Posteri Bez

Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün resimlerinin yüksek çözünürlüklü baskı kalitesi, canlı …

%d blogcu bunu beğendi: