Anasayfa / blog / Güney Afrika Bayrağı

Güney Afrika Bayrağı

Güney Afrika Bayrağı
Güney Afrika Bayrağı

Güney Afrika Bayrağı Nelson Mandela’nın devlet başkanı seçilmesinden sonra 27 Nisan 1994 tarihinde kabul edilmiştir. Bayrak toplam altı renkten oluşmaktadır, bu renkler siyah, sarı, yeşil, beyaz, kırmızı ve mavi’dir. Direğe asılan bölümde yer alan siyah renk Afrika kıtasını temsil eden renk olmuştur, etrafında bulunan sarı renk ise güneşi temsil etmektedir.  Yeşil renk ülkede bulunan yeşil toprakları, beyaz renk bereketi, kırmızı renk özgürlük uğruna dökülen kanları temsil ederken gelirken, mavi renk ise gökyüzünü ifade etmektedir.

Güney Afrika bayrağı F.Brownell ismindeki Güney Afrikalı bir devlet habercisi tarafından tasarlanmıştır. Bayrağın uzunluk, genişlik oranı 3’e 2’dir.

Güney Afrika Bayrağı Nasıl Üretilir?

Her ülke bayrağının kendi toplumlarına göre ayrı bir manevi değerleri bulunmaktadır, bu neden ile ülke bayrağı imalatında uygulanması gereken belli standartlar mevcuttur. Bu standartları başlıca ölçü, oran ve renkler olarak ifade edebiliriz.

İmalat aşamasında ilk olarak istemiş olduğunuz bayrağın kullanım amacınızı dikkate alır ve bu amaca uygun kumaş tercihinizi dikkate alırız. Genel olarak ülke bayraklarında tercih edilen kumaş türleri raşel ve saten türüdür. Raşel kumaş genellik ile dış mekan kullanım alanlarında tercih edilirken, saten kumaş kumaş ise iç mekan alanlarda tercih edilmektedir.

Dijital baskı makinelerimizde imalatı yapmış olduğumuz ülke bayrakları yüksek çözünürlükte, gerçek pantone (renk) değerlerinde olup, sizleri kesinlikle memnun edecektir.

İstediğiniz Ölçüde Güney Afrika Bayrağı İmalatı

Ülke bayraklarının kendilerine özgü uzunluk ve genişlikle oranları mevcuttur. Bu oranlar dahilinde istediğiniz ölçüde bayrak imalatı mümkündür. Bizimle iletişime geçtiğiniz zaman, kullanım amacını ve istemiş olduğunuz ölçüleri belirtmeniz yeterli olacaktır.

Türkiye’nin Her Yerine Güney Afrika Bayrağı İmalatı ve Satışını Gerçekleştiriyoruz

Türkiye’nin neresinde olursanız olun, sizlerden gelen talep doğrultusunda kaliteli kumaş, gerçek renk kodları ve canlı renkler ile üretimini yapmış olduğumuz bayraklarınız sizlerin istemiş olduğunuz kargo firmaları ile adresinize kadar gönderimini yapmaktayız.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

İster ülke bayrağı, isterseniz diğer bayrak türlerinden herhangi birini talep ederken gönül rahatlığı ile bizi tercih edebilirsiniz. Çünkü, firmamız sektöründeki tüm yenilikleri yakından takip ederek sürekli imalat parkurumuzu yenilemektedir.

Özel olarak dokuttuğumuz kumaşlarımız üzerine yüksek çözünürlükle baskı makinelerimizde doğa dostu boyalar kullanarak imalatını yaptığımız bayraklar üzerinde istemiş olduğunuz görsellerin en ince ayrıntısına kadar görmeniz mümkündür.

Gerek kurumsal, gerekse de bireysel müşterilerimizi için zaman kavramının öneminin farkındayız, bu yüzden siparişinizi vermiş olduğunuz anda size belirtmiş olduğumuz teslimat süresinde kesinlikle ürünlerinizi teslim ediyoruz.

Bir de buna bakın

Atatürk Posteri Bez

Atatürk Posteri Bez

Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün resimlerinin yüksek çözünürlüklü baskı kalitesi, canlı …

%d blogcu bunu beğendi: