Anasayfa / blog / Estonya Bayrağı

Estonya Bayrağı

Estonya Bayrağı
Estonya Bayrağı

Estonya Bayrağı, ilk kez 1881 yılında öğrenci hareketinin bir simgesi olarak ortaya çıkmıştır. Şekil olarak yatay üç eşit şeritten oluşmaktadır. Bu şeritler yukarıdan aşağıya doğru mavi, siyah ve beyaz renklerinden oluşmaktadır.

Bayrak üzerinde bulunan renklerin çeşitli yorumları bulunmaktadır. En bilineni; mavi renk gökyüzünü, denizi ve gölleri temsil etmesine karşılık bazen de dürüstlük sembolü olarak da kabul edilmektedir. Siyah renk ise Estonya halkını besleyen toprakların büyüklüğünü temsil etmektedir. Beyaz renk ise ışık ve saflığı ifade etmektedir.

Estonya Bayrağı sipariş süreci nasıl işlemektedir?

Firmamız ile gerek internet sitesinde bulunan e-mail adreslerimizden gerekse de telefon numaralarımızdan iletişime geçebilirsiniz. Bizimle irtibata geçtiğiniz size istemiş olduğunuz bayrak hakkında size kullanım yeri, hangi kumaş tipini tercih ettiğiniz, istemiş olduğunuz ölçü ve adetler hakkında bazı sorular sorarız. Bu bilgileri bizlere bildirdikten sonra size uygun olan en iyi fiyat teklifimizi sunarız ve teklifimizi onaylamanız durumunda istemiş olduğunuz siparişlerinizi imalat aşamasına alırız.

İmalat aşamasında, her ülke bayrağında yaptığımız gibi ülkelerin bayraklarında kullanmış oldukları kriterlere göre mevcut makine parkurumuz ile bayrak kriterlerindeki orijinal renkler ile baskı aşamasını büyük bir titizlik ile gerçekleştiririz.

Estonya Bayrağı Fiyatları

Elka Bayrak olarak uzun yıllardır sektörün öncü firmaları arasında olmamızdan dolayı size talebiniz doğrultusunda bizlere bildirmiş olduğunuz adet sayısı, istemiş olduğunuz kumaş türü, kullanım yeri gibi kriterler ile sizlere en uygun fiyat teklifini sunabiliriz. Size her zaman uygun fiyat teklifi vermeye çalışan firmamız malzeme ve baskı kalitesinden kesinlikle ödün vermemektedir.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

  • İstemiş olduğunuz tüm özelliklere cevap verebilecek tam donanımlı bir imalat tesisimiz mevcuttur
  • Kendi alanlarda deneyimli çalışma arkadaşlarımız ile siparişlerinizi en ince ayrıntısına kadar titizlikle üretimini gerçekleştirmekteyiz.
  • Bayrak imalatında kullanmış olduğumuz doğa dostu boyalar ile uzun süre solmayan canlı renkler.
  • İmalatta kullanılan bayrak kumaşlarımız özel olarak üretilmektedir.
  • Sipariş anında belirtilen günde teslimatınızı yapıyoruz.

Türkiye’nin Her Yerine Estonya Bayrağı Satışı

Türkiye’nin neresinde olursanız olun, bizlere sipariş anında belirtmiş olduğunuz adresinize anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile sorunsuz bir şekilde siparişini vermiş olduğunuz ürün yada ürünlerinizi gönderiyoruz. Firmamız kuruluşundan beri zamanından önce teslimat prensibine bağlı kalarak çalışmalarını yürütmektedir. Bu nedenle sipariş anında belirtilen günde teslimatınızı gerçekleştirerek sizlerin memnuniyetini kazanmaktadır.

Bir de buna bakın

Atatürk Posteri Bez

Atatürk Posteri Bez

Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün resimlerinin yüksek çözünürlüklü baskı kalitesi, canlı …

%d blogcu bunu beğendi: