Anasayfa / blog / Çin Halk Cumhuriyeti Bayrağı

Çin Halk Cumhuriyeti Bayrağı

Çin Halk Cumhuriyeti Bayrağı
Çin Halk Cumhuriyeti Bayrağı

Çin Halk Cumhuriyetinin bayrağı 1 Ekim 1949 yılında günümüzdeki hali ile kullanılmaya başlanmıştır. Bayrak kırmızı zemin üzerine bir adet büyük ve dört adet küçük sarı renkli yıldızdan oluşmaktadır. Bu yıldızlar bayrağın sol üst köşesinde bulunmaktadırlar.

Çin Bayrağının kırmızı rengi devrimi simgelemektedir. Yıldızlarda sarı rengin seçilmesi ise kırmızı rengin üzerinde parlayacak olmasıdır. Büyük yıldız Çin Komünist Partisini, diğer dört küçük yıldız ise Çin halkını temsil etmektedir.

Çin Bayrağı İmalatını Nasıl Yapıyoruz?

Çin Halk Cumhuriyeti bayrağının imalatı süreci çalışma arkadaşlarımız tarafından imalatın her aşamasında büyük bir titizlikle gerçekleştirilmektedir. İlk olarak sizden gelen talepler doğrultusunda bayrağın ölçüsü ve kullanım alanınıza uygun kumaş seçimi yapılmaktadır. Bu bilgileri sizlerden aldıktan sonra her ülke bayrağında olduğu gibi Çin Bayrağında da ülkenin belirlemiş olduğu pantone renklerine sadık kalarak üretimi gerçekleştirmekteyiz.

İmalat tesisimizde sahip olduğumuz ekipmanlar sayesinde 15×22,5 cm masa bayrağı ebadından 50×75 metre ölçülerine kadar her çeşit ülke bayrağı imalatını sorunsuz bir şekilde yapabilmekteyiz.

Türkiye’nin Her Yerine Kalite Kumaş ve Canlı Renkler ile Çin Bayrağı Satışı Yapıyoruz

İmalatını gerçekleştirmiş olduğumuz ülke bayraklarını sizin tercih edeceğiniz kargo firması veya bizim anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile adresinize kadar sorunsuz bir şekilde gönderimini yapabilmekteyiz.

Teslimat sürecinde önem verdiğimiz bir diğer konu ise teslimatın yapılacağı zamandır. Hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimizin zamanında teslimatın ne kadar çok önemli olduğunun farkındayız ve bu farkındalık ile imalat sürecini gerçekleştirmekteyiz. Sizlere sipariş anında belirtilen günde kesinlikle ürünlerinizi teslim etmekteyiz.

Çin Halk Cumhuriyeti Bayrağı Fiyatları

Elka Bayrak olarak sizlere piyasanın en uygun fiyatlarını sunmaya her zaman gayret ediyoruz. Sizlere uygun fiyat sunmaya çalışırken kesinlikle kumaş ve baskı kalitesinden ödün vermiyoruz. Bu konuda bizlere gönül rahatlığı ile güvenebilirsiniz.

Gerek ülke gerekse de kurum bayraklarının birçok değişik ölçüleri bulunmaktadır. Sizlere uygun fiyat teklifimizi sunabilmemiz için bizler ile iletişime geçip, istemiş olduğunuz ölçü, adet ve kumaş türünü bizlere bildirmeniz gerekmektedir. Sizlerin belirtmiş olduğunuz kriterler doğrultusunda sizlere en uygun fiyat teklifini sunabiliriz.

Bir de buna bakın

Gönder Bayrağı

Bayrak Siparişi

Ülke bayrak siparişi ya da kuruma özel bir tasarımın bayrak haline getirilmesine yönelik siparişlerinizi alıyoruz …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by
%d bloggers like this: