Anasayfa / blog / Bolivya Bayrağı

Bolivya Bayrağı

Bolivya bayrağı, 14 Temmuz 1888 yılında kabul edilmiştir. Bayrak üzerinde yatay olarak eşit ölçülerde sırasıyla kırmızı, sarı ve yeşil renkler bulunmaktadır.

Kırmızı renk bağımsızlık uğruna dökülen kanları temsil eder, sarı renk ülkenin yeraltı zenginliklerini ifade ederken yeşil renk ise ülke umudu ve ülke topraklarının verimliliğini temsil etmektedir.

Bolivya bayrağının ortasında yer alan sarı rengin üzerinde Bolivya arması yer almaktadır.

Bolivya Bayrağı Ölçüleri Nelerdir?

Bolivya bayrağı imalatını birçok değişik ebatta yapılması mümkündür.

Bunlara kısaca değinecek olursak;

Masa bayrakları için geçerli olan ölçü 15×22,5 cm’dir. Makam bayraklarında ise tercih edilen ölçü 100×150 cm’dir. Kırlangıç bayraklarda ise en çok 50×150 cm ve 50×200 cm ölçüleri tercih edilmektedir. Bayrak direğine asılan bayraklarda ise genellikle 50×75 cm, 70×105 cm, 100×150 cm ve 150×225 cm, 200×300 cm kullanılmaktadır.

Bu ölçülerin dışında sizlerden gelecek olan taleplere bağlı olarak imalat tesisimizde her ölçüde üretim yapılabilmektedir.

Bolivya Bayrağı
Bolivya Bayrağı

Bolivya Bayrağı Fiyatları

Bayrak fiyatları istenilen bayrak modeline ve sayısına göre değişiklik göstermektedir. Adet sayısı çoğaldıkça bayrağın birim fiyatı da bir o kadar düşük olmaktadır.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Siparişlerinizde bizi tercih ettiğiniz zaman;

Ücretsiz grafik desteğimizden faydalanabilirsiniz,

Konusundan uzman, deneyimli kişilerden hizmet almış olursunuz.

Kaliteli kumaş ve canlı renkler ile bayrağınız üretimi gerçekleşir.

Zamanından önce teslimat ayrıcalığına ulaşırsınız.

Beklentilerinizin çok üzerinde bir ürün sahibi olursunuz.

Piyasa genelinin altında fiyat ile karşılaşırsınız.

Nasıl Sipariş Verebilirsiniz?

İhtiyacınız olan Bolivya bayrağı için bizimle gerek internet sayfamızda yer alan iletişim bölümündeki bilgilerimizden gerekse de sosyal medya hesaplarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İhtiyacınız olan bayrak ister bir adet olsun isterse de çok adet olsun, çalışma arkadaşlarımız siparişini vereceğiniz bayraklarınız için size en uygun teklifi sunacaklardır.

Uygun fiyat teklifi sunarken, kesinlikle kumaş, baskı ve bayrak imalatında kullanılan diğer sarf malzemelerin kalitesinden ödün vermiyoruz.

Fiyat teklifimize olumlu yanıt verdiğiniz andan itibaren belirlenmiş olan zamanda siparişleriniz Türkiye’nin neresinde olursanız olun adresinize kadar anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile gönderimi sağlanacaktır.

Bir de buna bakın

Atatürk Posteri Bez

Atatürk Posteri Bez

Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün resimlerinin yüksek çözünürlüklü baskı kalitesi, canlı …

%d blogcu bunu beğendi: