Anasayfa / blog / Birleşik Krallık Bayrağı

Birleşik Krallık Bayrağı

Birleşik Krallık bayrağı, 1 Ocak 1801 yılından itibaren kullanılmaktadır. Bayrak üç ana renkten oluşmaktadır. Bu renkler beyaz, mavi ve kırmızıdır.

Üç haçtan şeklinden oluşan bayrak 1270 yılından itibaren İngiltere’nin koruyucusu olan aziz St.George’un haçı beyaz zemin üzerinde kırmızı haç, İrlanda’nın koruyucu azizi St.Patrick’in beyaz zemin üzerine çapraz kırmızı haçı ve İskoçya’nın koruyucu azizi St.Andrew’in mavi zemin üzerine çapraz beyaz haçı.

Bayrağın doğru renklerde üretilebilmesi için renk kodları mevcuttur. Buna göre beyaz rengin CMYK karşılığı 0-0-0-0, mavi rengin CMYK karşılığı 100-85-5-22, kırmızı rengin ise 2-100-85-6’dır.

Birleşik Krallık Bayrağı Ölçüleri

Ölçü olarak birçok değişik ebatta üretim imkanımız vardır. Başlıca talep gören ölçüleri sıralandıracak olursak; 15×22,5 cm, 30×45 cm, 50×75 cm, 70×105 cm, 100×150 cm, 150×225 cm ve 200×300 cm’dir.

Bu ölçülerin dışında talep gelmesi halinde imalat tesisimizde sahip olduğumuz ekipmanlar ile istenilen her ölçüde üretim imkanımız mevcuttur.

Birleşik Krallık Bayrağı
Birleşik Krallık Bayrağı

Birleşik Krallık Bayrağı İmalatı

Dünya üzerinde bulunan tüm ülkelere ait olan ulusal bayrakların imalatı bilgi, tecrübe ve özen ister. Çünkü her bayrağın ülke için manevi bir değeri vardır.

Elka Bayrak olarak üretimini yapmış olduğumuz tüm ülke bayraklarına sipariş anından başlayarak üretimin her aşamasında aynı özeni gösteriyoruz ve sizlere sorunsuz bir şekilde gönderimini yapıyoruz.

Ülke Bayrakları Satın Al

Sizlerde gerek bireysel gerekse de kurumsal talepleriniz için ihtiyacınız olan kaliteli kumaş üzerine canlı renklere sahip ülke bayraklarıiçin bizim ile irtibata geçebilirsiniz.

İmalat tesisimizde sahip olduğumuz geniş makine parkurumuz ve konusunda deneyimli çalışma arkadaşlarımız ile beklentileriniz çok üzerinde bayrak imalatı yaparken, ürünlerimizin kalitesinden %100 memnun kalacağınızın garantisini veriyoruz.

Türkiye’nin Her Yerine Bayrak Satışı

Türkiye’nin her yerine üretimini yapmış olduğumuz Birleşik Krallık bayrağı ve diğer tüm bayrak çeşitlerinin satışını gerçekleştirmekteyiz.

Firmamız ile gerek sosyal medyadan gerekse de telefon numaralarımız ile iletişime geçip çalışma arkadaşlarımıza taleplerinizi iletirseniz, size en küse zarfında istemiş olduğunuz ürünleriniz ile ilgili fiyat teklifimizi sunacağız.

Teklifimizin talep görmesi halinde istemiş olduğunuz ölçü ve adetlerde üretilen bayraklarını anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile adresinize kadar gönderimi yapılacaktır.

Bir de buna bakın

Atatürk Posteri Bez

Atatürk Posteri Bez

Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün resimlerinin yüksek çözünürlüklü baskı kalitesi, canlı …

%d blogcu bunu beğendi: