Anasayfa / blog / Belarus Bayrağı

Belarus Bayrağı

Belarus Bayrağı
Belarus Bayrağı

Belarus 1991 yılında bağımsız bir devlet olarak tanınmıştır. 1993 yılında önerilen bayrak halk tarafından kabul görmeyip reddedilmiştir. 1991 ile 1995 yılları arasında başka bir bayrak kullanan ülkenin, günümüzde kullanılan bayrak halk oylamasının yapıldığı referandumda yüzde 75’in üzerinde oy kullananların kabulü ile 7 Haziran 1995 yılında kabul edilmiştir.

Belarus Bayrağı, kırmızı, yeşil ve beyaz renklerden oluşmaktadır. Üst kısımda yer alan kırmızı renk bayrağın üçte ikilik bir kısmını kaplar. Yeşil renk ise bayrağın alt kısmında yer almaktadır ve üçte birlik kısmını kapsamaktadır. Bayrağın sol tarafında göndere asılan bölümde yer alan beyaz renkli yöresel motifler mevcuttur.

Bayrak üzerinde yer alan kırmızı renk, ülke savunması sırasında dökülen kanları temsil ederken, yeşil renk ise bereketli ülke topraklarını ve ormanlar çokluğunu temsil etmektedir.

Belarus Bayrağı İmalatını Nasıl Gerçekleştiriyoruz?

Sorunsuz ve başarılı bir ülke bayrağı imalatı için, devletlerin renk, ölçü gibi belli başlı standartları mevcuttur. Elka Bayrak olarak ülke bayrağı imalatında belirtilen bu standartlara uyarak titiz bir çalışma doğrultusunda imalatları gerçekleştirmekteyiz.

Belarus bayrağı imalatında başlıca saten veya raşel kumaş kullanılmaktadır. Sipariş sürecinde ilk olarak sizlerin kullanım amacınıza göre kumaş tercihini size danışarak yapıyoruz.

Sizden gelen ölçü, ebat ve adet gibi bilgiler dahilinde en son teknoloji baskı makinelerimizde doğa dostu boyalarımız ile üretimlerini gerçekleştirmekteyiz.

İstediğiniz Her Ölçüde Belarus Bayrağı İmalatı

Üretim tesisimizde sahip olduğunuz ekipmanlar sayesinde, masa bayrağı ölçüsü olan 15×22,5 cm’den 50×75 metre gibi büyük ebatlara kadar sorunsuz bir şekilde üretim kapasitemiz mevcuttur.

Türkiye’nin Her Yerine Bayrak Satışı

Türkiye’nin her yerine istemiş olduğunuz ülke bayrağınızın satışını gerçekleştirmekteyiz. Bizler ile iletişime geçtiğinizde belirtmiş olduğunuz ebat, adet, kumaş cinsi gibi ayrıntılar ile birlikte size uygun fiyat teklifimizi sunmaktayız, kabulü halinde imalat sürecimiz başlamaktadır ve istemiş olduğunuz adresinize anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile teslimatını gerçekleştirmekteyiz.

“Kaliteli hizmet, uygun fiyat” prensibini kendisine ilke edinmiş olan firmamız, sizlere her zaman uygun fiyat teklifi sunmaya çalışmaktadır, bunu yaparken kaliteden kesinlikle ödün vermemekteyiz.

Bir de buna bakın

Atatürk Posteri Bez

Atatürk Posteri Bez

Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün resimlerinin yüksek çözünürlüklü baskı kalitesi, canlı …

%d blogcu bunu beğendi: