Anasayfa / blog / Angola Bayrağı

Angola Bayrağı

Angola bayrağı, eşit şekilde yatay olarak kırmızı ve siyah renkler ile ikiye bölünmüştür. Bayrağın orta kısmında sarı renkte pala, beş köşeli yıldız ve yarım dişli tarzında semboller bulunmaktadır.

Bayrak üzerinde kullanılan renklerin anlamlarını inceleyecek olursak;

Kırmızı renk, bayrağın ilk kabul tarihi olan 11 Kasım 1975 yılının başlarında sosyalizm simgesi olarak kullanılmış fakat 1992 yılında düzenlenen Angola anayasası ile ülkenin bağımsızlığı sırasında dökülen kanı ifade ettiği belirtilmiştir.

Siyah renk ise; çoğu Afrika kıtasındaki ülkelerin bayrağında olduğu gibi Afrika kıtasını ifade etmektedir.

Bayrağın orta kısmında yer alan pala; ülkedeki çiftçi sınıfını temsil ederken, beş köşeli yıldız; ülkenin ilerlemesi ve uluslararasıcılığı (enternasyonalizm) ifade eder. Yarım dişli şeklindeki sembol ise ülkedeki işçi sınıfını ifade etmektedir.

Bayrak üzerinde kullanılan yarım dişli ve pala şekli ile eski SSCB (Sovyet Sosyalist Cumhuriyetler Birliği) bayrağına benzemektedir.

Angola Bayrağı Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Angola bayrağının fiyatları diğer tüm bayrak çeşitlerinde olduğu gibi değişkenlik göstermektedir. Bu değişlikler ölçü, kumaş ve istenilen sipariş sayısından kaynaklanmaktadır.

Siparişini vermeyi düşündüğünüz bayrak sayınız ne kadar yüksek olursa adet fiyatı bir o kadar daha uygun olacaktır.

Yaptırmayı düşündüğünüz ülke bayrakları için firmamızdan size özel fiyat teklifini alabilirsiniz. Piyasa genelinin altında ve kaliteli malzemelerden üretilmiş ülke bayraklarında; %100 müşteri memnuniyet garantisi veriyoruz.

Angola Bayrağı
Angola Bayrağı

Angola Bayrağı İmalatı Nasıl Yapılıyor?

Firmanız veya kendiniz için Angola bayrağı yaptırmayı düşünüyorsanız, doğru adresteniz!

Sizlerden gelen talep doğrultusunda, bizlere söyleyeceğiniz bayrağın kullanım yerine bağlı olarak ilk başta kumaş seçimi yapıyoruz.

Kumaş seçiminden sonra en son teknoloji makinelerimizde doğa dostu boyalar kullanarak bayrağınızın baskı ve fikse işlemini gerçekleştiriyoruz.

Bu işlemlerden sonra uzman arkadaşlarımız tarafında bayraklarınız özenle dikilerek, paketleme işlemi yapılarak, teslimata hazır hale getirilmektedir.

Türkiye’nin Her Yerine Bayrak İmalatı ve Satışı

Türkiye’nin hangi şehrinde olursanız olun, yaptırmayı düşündüğünüz Angola bayrağı siparişiniz için bizim ile iletişime geçip, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Üretimini yapmış olduğumuz tüm bayrak çeşitlerimiz bizlere vermiş olduğunuz adresinize kadar anlaşmalı olduğumuz veya sizlerin istemiş olduğu kargo firmaları ile gönderilecektir.

Bir de buna bakın

Atatürk Posteri Bez

Atatürk Posteri Bez

Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün resimlerinin yüksek çözünürlüklü baskı kalitesi, canlı …

%d blogcu bunu beğendi: