Anasayfa / Uncategorized / Dizili Flamalar

Dizili Flamalar

Dizili Flamalar genellikle fuar, açılış, benzin istasyonu, meydan süslemeleri, siyasi partilerin seçim çalışmaları başta olmak üzere aklınıza gelen her türlü etkinlikte süsleme amacı ile tercih edilen bir bayrak türüdür.

Dizili Flamaların tercih edilen ölçüleri 15×22,5 cm, 20×30 cm, 30×45 cm’dir. İsteğe bağlı olarak başka ölçülerde de üretim yapılabilir.

Dizili Flamalar iç mekan ve dış mekanda kullanıma uygundur.

Dizili Flamalar raşhel ve saten olmak üzere iki tür kumaştan üretilebilir.

Raşhel kumaştan üretilen dizili flamalar tek kattır, baskı yapılan görsel ön yüzden  %100 düz okunur ancak arka yüzden ters okunur ve baskı arka yüzeye %85-90 geçer, bayrak ebatlarına kenarları çift dikiş yapılabilmektedir.

Saten kumaştan üretilen dizili flamalar çift kattır, baskı yapılan görsel her iki yüzden de %100 düz okunur, bayrak kenarlarına sıcak kesim uygulanır, çift dikişlidir. Dış mekanlarda raşhel kumaşa göre daha az dayanıklıdır.
Elka Bayrak olarak gerçek renk kalitesi ve sınırsız renk seçenekleriyle, en hızlı ve sorunsuz teslimat garantisi vermekteyiz.

Hakkında admin

Bir de buna bakın

Gönder Bayrakları

Gönder bayrakları, göndere çekilmiş olan bayraklardır. Firmamız gönder bayrağı imalatını oldukça uygun fiyatlar dahilinde gerçekleştirmekte …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: